- 220 тис. км
- Суми
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
авто пиля ДТП на ходу без торга
авто пиля ДТП на ходу без торга
Авто повністю справне, їздить кожен день, детально про авто по телефону, або при зустрічі. Гарних продаж всім, і мирного неба.
Продаю авто з оригінальним пробігом. Являюсь третім власником. Авто поварене, в порогах залитий нігрол. Є не критичні рижики, які можна по бажанню заробити. Решітка радіатора та "війки" під фари є, просто не встановлені. Двигун працює добре, нарікань немає, газ гарно налаштований і обслужений. Машина дуже висока і шанси, що чіпнете на ямі або горбику піддон мінімальні. З необхідного потрібно перевірити ходову, заварити та закріпити добре вихлопну і обов'язково замінити масло з фільтрами. Продаю заради погашення боргу, а також просто машина стоїть без потреби. Не проти торгуватись
Кузов без ДТП. Ходова, двигун без зауважень. ГБО 4-го покоління. Підсилювач керма. Торг.
на гарному ходу ,їде бодро 16 клоп,клапана не гне.2111 г.в варити ні чого не потрібно оброблена шумкою,гарна музика та нова резина .на старій ризині і без муз.буде дешевше **********
Оригінальне фарбування, комплект літньої гуми, перший власник з салону, в наяності сліди використання.
Продам своє авто, розхідники замінені, 2 комплекта гуми (зима, літо), перекупи не турбуйте обмін не цікавить, торг присутній.
Пальне газ,бензин . Акомулятор новий . Машина поварена .
Авто сів та поїхав, капіталовкладень не потребує, єдиний власник. Комплект зимової гуми в подарунок.
Вітаю . Машина обслужена! Тільки замінено щеплення , масло замінено 2 тис назад ! Зберігання в сухому гаражі , вкладень не потребує ! Мотор заводиться легенько , масла не бере взагалі ! Страховка зроблена , з документами повний порядок , любий вид переоформлення! Встановлено газову установку , газ вписаний !
Продам ВАЗ 2111, в гарному стані, встановлене гбо 4 покоління, вписане. не гнила, нове дніще, усі стійки нові. Не димить двигун працює дуже добре, дуже економна , розхідники міняв 15 тищ км. Всі інші питання по телефону Торг біля капоту.
Ваз 2111 2008 год випуска газ бензин двігатель 1,6 16 клапана цена 2000 дол / торг резина нова акумулятор новий
Нова зимова гума Белшина, новий акумулятор, газ 4-го покоління. Деталі по телефону
авто після капремонту! Варочні і малярні роботи, резина зимова, АКБ норм,салон чистий, сидіння не продавлені, електрика працює до останньої лампочки, двигун потужний-масла не бере, коробка без рипів і вибоїв.Авто-огонь! Сів-поїхав!Вкладень не потребує...
автомобіль в гарному стані, сів, та поїхав. Торг біля авто. Всі питання по телефону.
Продам свою машинку езжу каждый день газ бензин резина новая.кому интересно звоните.
авто в гарному стані. Сів поїхав. вкладень не потребує.масла,фільтра замінені. Всі питання по телефону. без торгу
