- 500 тис. км
- Ямпіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Другий власник) автомобіль в гарному, доглянутому стані, на ходу. Потребує косметичного ремонту кузова.
Другий власник) автомобіль в гарному, доглянутому стані, на ходу. Потребує косметичного ремонту кузова.
Гбо 4 вписане у т.п..Двигун після капіталкі,по ходовці все нове,зроблений розвал,новий АКБ,сів та поїхав.
Продам ВАЗ 2111 газ/бензин в непоганому на свої роки стані,машинка на повному ходу технічно без нарікань,з доками проблем немає є переоформлення,за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном
В доброму технічному стані, що по ходовій, що по двигуну (ні де не сситься). Замінював 10 тис. тому маховик з комплектом зчеплення. 3 тис. км тому міняв масло, антіфріз, міняв комплект ГРМ бо навіть і близько не збирався продавати, а продаю, тому що неочікувано купив іншу, а ця стоїть. Акумулятору 2 роки. Комплект зимової і літньої гуми на дисках. Газові форсунки baraccuda. За цю машину мені соромно точно не буде, а час покаже.
Авто після ДТП під відновлення, або.. Двигун, кпп, підкапотка цілі. ГБО 2 покоління вписаний. Пробіг 160тис.
Продам ваз21114 2007р.в в хорошому технічному стані.Мотор 1.6 16,який у ваз самий надійний,електро підсилювач,передді електропідйомники,ком. orion.Мінялися педні стійки,гранати,перебраний генератор,реміньГРМ(помпа,роліки)на208тис,повністю всі патрубки(разом з газовими,нові газові фільтри на 208тис),троси ручніка,тормозні передні та задні колодки,зроблено щеплення.Всі функіції повністю справні,сигналізація(шеріф)центральний замок,газ4покоління.Зимова резина ханкук 2 сезони на мет дис.Присутні деякі нюанси як у всіх на які є торг.
Авто повністю обслужене, рідна фарба, авто в одній сім'ї з 2015р, 2 комплекти гуми.
Продам Ваз 2111 у непоганому стані. Салон не прокурений
Доброго дня ! пропоную авто з невеликим пробигом 44 газ бензин
Продам на ходу. Є невеликі питання по кузову
Продам своє авто,в нормальному стані, є газ 4 покоління,вписані в тех паспорт
Автомобіль на ходу. Двигун 2108-1.5 карб.(Солекс). Газ вписаний в техпаспорт.
Продам Ваз-2111 газ/бензин, в гарному робочому стані 2007-й рік , 1.5 двигун, 8кл, гбо 2-го покоління ,варить,красить не потрібно,,охайний салон,обслужена ,гарна резина ,фаркоп.З документами ,все і порядку,ціна 2000$ торг ,авто в м Миргород інші питання по телефону ********** **********
Нові тормозні диски та барабани, газ-бензин вписаний в тех. Паспорт, т.о. Було 5 тис. тому, добра музика, сигналізація, центральний замок. Торг біля авто.
Продам свою ладу 2111, у хорошому стані. Машина в сім'ї 8 років, зберігалася в гаражі, взимку виїжджала один раз у березні 2022 року. Машина за 8 років проїхала лише 10т. кілометрів. масло і розхідники всі замінені. Двигун, ходова частина, трансмісія в ідеальному стані, днище, двері без натяку на корозію, за пороги домкратиться, жодних зварювальних робіт з машиною не проводилося, стекла всі рідні. У комплектації авто є передні електросклопідйомники, гідропідсилювач керма. Встановлено магнітофон з AUX, USB, Bluetooth, хороші динаміки в передніх картах та у полиці багажника, звук приємний Двигун 1.6 8кл масло не їсть, при обриві ременя ГРМ клапани не гне. Встановлено Газ 4 покоління, балон на 40 літрів у ніші для запасного колеса. Є книжка обслуговування, все прописано що змінювалося і на якому пробігу. на машині стоїть хороша літня гума, також є другий комплект дисків з зимовою гумою і ковпаками. Встановлені карти люкс, євро ручки, заводські ручки і карти дверей є в комплекті. Двері були приклеєні вібро-шумоізоляцією. встановлені діодні лампочки у фарах та діодні протитуманні фари. У машині працює кожна кнопочка. Автомобіль використовувався тільки у вихідні дні для поїздок на дачу. Машинка варта уваги. Перекупам прохання не турбувати. Ціна 2700$ торг при огляді автомобіля. Дивитися в районі 602 мікрорайону Салтівка Переоформление любое, через мрео, дию или доверенность
Cімейне авто в робочому стані,е незначне пошкодження правоі двері. Е багажник на рейлінги + комплект зимньоі резини. Власник по тех паспорту.Причина продажу,потрібні гроші на лікування після поранення
Продам власний автомобіль в чудовому стані вкладень не потребує автомобіль 2008 року газ 4 покоління писаний в тех паспорт масла фільтра помпа грм ролики все замінено по моторові питань нема масло не бере не сапунить рідний пробіг 155000 4 скло підйомника якісне світло сигналізація хороша акустика автомобіль весь у рідній фарбі не гнилий всі питання по телефону
