- 248 тис. км
- Дрогобич
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у доброму стані є нюанси по кузову так як авто не нове газ 4 поколіня
Автомобіль у доброму стані є нюанси по кузову так як авто не нове газ 4 поколіня
Авто повністю справне , стоїть газ 4пок. вписаний в тп, сигн.,гідро підсилювач руля, магн. Pioneer c usb,стоять діоди в ближньому яскраві, без дтп,рос збірка, лонжерони цілі, пробіг 228 тис.,було недавно велике то :заміна прокладки гбц і сальників клапанів,заміна грм і , заміна термостату та всіх патрубків охолодження,мінялося тормозні диски і колодки,новий вакуум та головний торм циліндр спереду замінені пружини, є не великі цятки по кузову, на повному ходу кожен день.
Другий власник, все поварено, ляду треба красити, все працює супер. Тільки переоформлення!
Автомобіль продається тому, що не використовується. Технічно усе справне. Торг присутній. Дзвоніть розкажу детальніше.
Ваз 2114 1,6 інжектор Фари лінза Ангельські глазки Туманки на два режима Вихлоп на дві сторони Варить красить не треба Музика хороша Саб Підсвітка салону Тоноване лобове і заднє Бокові не встиг Торг
Авто 2006 года. Ваз это ваз . на ходу . Газ стоит второго поколения . по тому что так проще и дешевле. Музыка имеется . Камера заднего вида имеется работает постоянно только ключ повернул . Четыре стеклоподъёмника . Два вида ближнего света (кастом ) дальний на люстре на багажнике . Когда включаю видно муравья на асфальте . Стоит подрамник , защита прикручена к нему . Спаренные рычаги . Тоисть плюс запчасть при ремонте ходовки . Сидухи с нисана нормальные удобные . Можно поставить заводские , если есть извращенцы . Могу отдать двигатель висит на 5 криплениях место четырех . По мотору все знаю . Но я устал рассказывать ведь я можно сказать один хозяин с 2006 года
Авто в нормальному стані на свої роки та ціну В одних руках з 2006 року Працює як на бензині так і на газу По документах порядок любий вид переоформлення Більш детально по телефону
Машина в хорошому стані! 2008 рік з гідропідсилювачем! Технічно за машиною дивилися, мінялося завжди все вчасно! Встановлено газ 4-го покоління, хороша гума!
Сімейний авто тестя. В зв'язку з виїздом за кордон виставлено на продаж. Реальний пробіг, єдиний власник. Стан авто задовільний. На 100 тыс, було замінено ремінь грм з роликами та помпою. Газ ніколи не був встановлений. В дтп не була, не фарбувалась. Любий вид переоформлення. Знаходжусь в передмісті Харкова, дуже не стабільний мобільний зв'язок, тому пишіть або дзвоніть на телеграм або. WhatsApp.
продам ладу 2112 авто на ходу все працює грм ролікі помпа щеплення і все було помінняне 1000км назад. торг мінімальний біля капоту на зимній резині є літня резина
Подробиці за телефоном. Можливий обмін.
Продам ваз 2111 в хорошому стані,на ходу,те хнічно справна,дзвоніть.
Авто повністю на ходу, новий акумулятор, салон охайний, кілька сотень кілометрів тому була заміна мастила та фільтрів! За бажанням переоформляється. Детальніше за номером телефону.
Машина у відмінному стані! Рідний пробіг 135 тис. км! З моменту покупки в одній сім'ї! Комплектація з гідропідсилювачем керма! Технічно все працює! Масло синтетика 5w30! Встановлено сигналізацію, титанові диски!
Всі питання за телефоном
по машинке все працює, двигун масло не бере, коробка не виє, у русі м'яка. гбо 4 покоління, вписане. Є сколи і царапини. Печка гріє, є підігрів ног задніх пасажирів. Седіння не продавлені, не розшатанні, вся регуліровка седіння працює. Двері без люфтів, спереду електропідйомники , задні ручні. Дзвонить ,відповім на всі питання.
Ваз-2111 • 2006 року випуска • Двигун 1.6, 8 клапанний, бензин • Технічно в гарному стані •
Я третій власник, наїздив близько 70 тис, авто нормальне траса 6 місто 7. Є ГБО 4 вписане, але я останні тисяч 30 лише на бензині, на газу підтроює. По кузову машина взагалі не гнила, є кілька рижиків на фото їх видно, фарба обдерта є незначні вм'ятини, нічого критично. Авто не іржаве та не гниле, оброблене антикорм. Мотор працює справно, масло заливав несті, міняв кожні 6-7 тисяч разом із фільтрами всі записи є у блокноті) Підвіска зроблена 4 тисяч тому, замінено щеплення в комплекті. Електроніка справна, замінено моторчик багажника та перемикач поворотів. Салон з слідами експлуатації. За більш детальною інформацією звертайтесь. Можливо щось і забув. Глушника немає)
