- 250 тис. км
- Дергачі
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
авто на ходу каждый день. все вопросы по телефону!
авто на ходу каждый день. все вопросы по телефону!
Автомобіль в нормальному робочому,стані,сів та поїхав.Варити,красити непотрібно,є декілька незначних мятин та царапин,гнилі немає.Переоформлення обов'язково.Додаткова інформація за телефоном.
Машина після дтп, стан на фото, питання по кузову. Зад та салон цілий. Машина заводиться без питань та на ходу.
продам своє авто,без дтп,всі запчастини рідні,зручне,комфортне,всі питання за номером
Продам десятку 2011 року в хорошому робочому стані. Автомобіль повністю обслугований і не потребує термінових вкладень у технічну частину. Техніка повний порядок, мотор шепоче, коробка без питань, ходова збита й тиха. Кузов є нюанси присутні сліди експлуатації та рижики, що цілком адекватно для її віку й ціни. Документи повний порядок, будь-яке переоформлення
Прод авто, все вопросы по телефону
Продам свою дзиґу, любий вигляд переоформлення. Краще всього буде повне переоформлення! 2 комплекти гуми, машина не крива не гнила, на фото все видно. Найголовніше 1 власник з салону та рідний пробіг!!! З косяків: треба новий акум, та подивитись до рульової рейки( ціна питання 100 баксів) Мотор легендарний 124 тий, 1,6 на 16 клапанів! Газа не нюхала. Дивіться, дзвоніть!
Авто в одних рухах з автосалону! Без ДТП! Абсолютно на ходу! Гаражне зберігання, рідний пробіг без капіталок! Бензин 1,6л. 90 к.с. +газ вписаний, резина зима літо на дисках, фаркоп! Якісні килимки гумові оригінал, хороший АКБ! Присутні незначні косметичні сліди часу, НЕ ГНИЛА!!! Дрібні рижики в одному місці! Адекватний торг присутній!
Газ 4 покоління вписаний, новий стартер, гінератор, помпа, новий грм, нове масло, фільтр. Варить, непотрібно. Новий дмрв (Бош), зроблена тюнінг прошивка. Мотор не димить взагалі, масла не бере і грама. Пороги переварені. Компресія 13. Страховка до14 вересня. Розхід газу 10 л, бензину 8л.
Продам ВАЗ 2110 Богдан, 2010 року випуску, двигун 1.6, 8 (клап), газ-бензин (Євро 3). Торг присутній. Можливий обмін на універсал.
Авто повністю у робочому стані. Гаражне зберігання. Газ 4 покоління, перебрана ходова. Комплект літньої гуми.
По авто нарікать немає, нова гума тільки встановлена, на останньому фото видно, дискі не побиті, підвіска в нормі, встановлено паук субару саунд звук тихий але набагато приємніший ніж заводській, авто потоноване з лобовим, по авто в минулого власника була невелика аварія замінене крило та бампер, по двигуну нарікать немає, компресія в нормі, працює як на газу так і на бензині
Продам авто ваз 2110 Богдан, у хорошому стані, перебрана вся ходова, нові гальма, нове зчеплення, комплект ГРМ замінили 3000 км тому, двигун сухий масло не бере, машина в стані 7/10
Не бита.Не крашена.Отличное состояние.Салон как ноий.В машине є; Газ-Евро 4, вписан в тех паспорт,шумоизоляция,сигнализация с обратной связью,центр-замки,подкрилки, музика. По машыне делать ничего не нужно. Поміняне помпа ремень масло. Продажа с переоформлением можливо по тех паспорту. Кондиціонер заправлений. Страховка присутня.
Авто в нормальному технічному стані. Ремонту не потребує. Підсилювач керма не працює. Стан кузова на фото. Авто куплялось в салоні (перший і единий власник). Для роботи не використовувалось.
Продаємо бо треба ремонтувати позашляховик і авто просто стоїть. В авто вкладено чимало коштів, у 2022-му була пофарбована (без проємів), підварено пару місць та проантикорена вся! Дірок немає, в дтп не була. По стану на тверду 4+, є декілька жуків, знов пішли низи дверей, але поки без пухирів. Є дуууже багато фото за ці роки. Майте на увазі, автівці 14 років, весь цей час їздила по трассам. По технічці треба глянути на опорніки, обслужити газ. Зробив в ній все що хотів, продаю як є, 2 комплекта дисків (рідні штампи і титани) на кожен зимова і літня гума, є чимало запчастин. Тільки переоформлення. Дія або СЦ. Страховка свіжа, новий акум, та багато чого нового, деталі по телефону.
Атомобіль після ДТП, все ціле, окрім кузовних деталей та радіаторів (кондиціонера та основного). Двигун не ремонтувався, машина була куплена в салоні в Херсоні, одна реєстрація та один власник.
Продаю свою ласточку, яка служитиме комусь ще) Газ/бензин, гаражне зберігання
Всі привіт. Машина гарна та економна, самїзжу кожен день. Э рижики на дверях та на капоті. Всім гарних покупок та продажу
