- 75 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу двигун 1.6 8 клоп 75 тищ рідного пробігу є нюанси по бамперам ходова нова треба зробити розвал
Авто на ходу двигун 1.6 8 клоп 75 тищ рідного пробігу є нюанси по бамперам ходова нова треба зробити розвал
Продам автомобіль в нормальному стані всі вопроси по телефону або на вайбер
Продам дуже хороший автомобіль, один господар, автомобіль без рижиків і гнилі, у хорошому стані, весь обслужений, торг присутній)
1 власник з солону! 130 тис. рідного пробігу! Авто в чудовому стані, 1.6 16 клапанна! Мотор працює як годиник, масло не бере, не димить, не сапунить. Коробка працює ідеально, передачі не хрустять, не вибивають, ходова м?якенька, не стучить. По кузову авто майже вся в рідній фарбі, є тільки 3 підкраси, не гнила, дно ціленьке, вся промовілена! Гарна гума, на класних дисках! Переоформлення!
Продам авто.Всі питання за телефоном.
Продам ВАЗ 2110, 2006р. 1,6 газ/бензин - працює рівно мастила не бере. КПП 5ст не гуде і не вибиває. Газ вписаний у техпаспорт. Можливе переоформлення (доручення). Детальна інформація по тел
Продам чирик в нормальном состоянии,на ходу но требует не большого ремонта,по лкп и КПП
Авто после мелкого ДТП авто заводиться и на ходу
автомобіль в гарному стані. небита нефарбована.
Продам 2110 газ бензин 1.6 Газ вписаний переоформлення потрібно підварити трохи по бажаню навести косметику а так все справне авто на повному ходу але без страховки тому ціну скину Авто заводиться чудово що на бензині так і на газу передачі не вибиває за деталями телефонуйте
Продам свого чирика, машина на повному ходу багато чого зроблено, продаю так як хочу купити мот. Обмін теж можливий По прикормкам; тонер, саб, вихлоп, ксенон, лед стопи, шеснарь.
Всім доброго дня вимушені продати своє авто кілька місяців тому було переварене все що потрібно і оброблена також була покрашена стоїть газ 4 покоління працює чудово розхід маленький авто варте уваги все що було потрібно зробити все зробили коробка працює добре не вибиває мотор працює рівно хороша компресія масло не їсть За будь якою додатковою інформацією звертайтесь по номеру телефону на смс немаю змоги відповідати постійно працюю всім дякую кого зацікавило звертайтесь
продам ВАЗ 2110 в хорошому стані сів поїхав багато чого мінялося деталі за телефоном
продаж ваз 2110 на повному ходу, але є проблема з першою передачею – вибиває. Двигун в повному порядку, стоїть газ 4.
ВАЗ 2110 газ/бенз. Газ вписаний • Мотор 1.6, 8 клапанний • Страховка є • Коробка 5 ст • Переоформлення по тех/паспорту • Двигун, КПП без нарікань, все працює справно, повністю на ходу, резина всебічного(стан добрий), салон в хорошому стані. Технічно авто справне, постійно на ходу, присутні сліди корозії без гнилі• Стоїть нова передня балка, задні стойки • Авто знаходиться у с.Вереміївка, Золотоніський р-н. Можливий торг
Авто на ходу сів і поїхав Днище пороги цілі. Потребує ремонту ходової є тріщина на лобовому склі а так в цілому усе світиця моргає та відкриваїця по документах порядок авто до продажу не готовив продаю як є
