- 455 тис. км
- Люботин
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
Машина у хорошому стані. За машиною доглядали, запчастини міняли. Сів і поїхав.
Звертайтесь за телефоном
Всі питання по телефону гарний торг
Продам дуже хороший автомобіль ваз 2110 , в дуже доброму стані все життя в одних руках була 84000 пробіг, не кручений
Ваз 21103 2000 г 1.5 16 кл тюнинг. Музыка сигнализация треугольные рычаги разпорки по кругу задние дисковые тормоза бортовой компьютер по машине много чего зделано и доделана требует косметики едит очень бодро эксплуатируется каждый день
В доброму стані не гнила По мотору все добре масло змінювалось завчасно Є недоліки рижики 2 комплекта дисків (тітани-штампи) резина літо/зима Вибиває 2 передача Стакани цілі,дно ціле Переосвітлений колір салону Стоїть добра музика Мафон процесорна AURA AMH-78DSP Динаміки карти 2шт phoenix gold sx69cx 6x9 Задня полка 2шт voice lx-69 Сабуфер jbl 1000w Підсилювач sony xplod 600w За доп інформацією писати на телеграм
Не гнила є нюанси по лкп бензин газ 4 покоління вписаний любий вид переоформлення а взагалі стан гарний
Продам авто в гарному стані. ВАЗ 2110 (2000 рік). Механічна коробка передач. Пробіг 46 тис. км (використовувалась лише за потреби, тому в гарному стані). За більш детальною інформацією дзвоніть за телефоном.
Машина в хорошем состоянии, свой семейный авто, подробности по тел. Торг возле авто!
Авто повністю в робочому стані їде гарно , зроблено двигун,коробку ходову та замінено всі розвідники, стоїть газ вписаний в техпаспорт,продаж з переоформленням!?
Продам свою Ваз 2110. Стан добрий. Не гнила, не ржава, дно ціле без ржавчини. Стан дефектів видно на фото (притертість при виїзді з гаражу). Машина обслужена та їде добре. Сів і поїхав, та ще довго їздиш. Якщо цікавлять якісь питання, пишіть чи дзвоніть.
Модель: ВАЗ 2110 Колір: зелений перламутр (смарагд) Рік випуску: 2000 Карбюратор, бензин + ГБО (Томасетто), балон 50л (Антикер), сигналізація (алігатор) двостороння, є невеликі підфарбування, на 80% у заводській фарбі, все скло рідне, днище підварювалося в районі переднього правого піддомкратника, коли купив машину обробив пуш. сало + мовиль, машина у володінні 4-й рік, ходова ціла (не гримить), мотор працює рівно і не димить, КПП швидкості не вибиває, передні колеса Nokian W+, задні колеса Premiorri, пробіг 170 тис. км. Я – господар, будь-яке переоформлення можливе. Ціна 1700 США, розумний торг біля авто.
Продам власне авто, в одних руках 7 років. Стоять титанові диски, гарна літня гума, встановлено ГАЗ, Фаркоп, працює гарно як на бензині так і на газу, заводиться с пів оберту. З документами повний порядок, переоформлення.
Машина на ходу за деталями по телефону на вайбер
Потребує зварювальних робіт днища.
Машина в хорошем состоянии, мотор работает без нареканий, по кузову есть небольшие нюансы, стоит хорошая музыка. Заменено масло ремень гр.все вопросы по телефону если позазоною пышить на вайбер на вечер перезвоню
