- 100 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Поменянно Радиатор охлаждения. Комплект сцепления. Задние тормозные колодки и барабаны. Топливный фильтр. Ремонт МКПП.
Поменянно Радиатор охлаждения. Комплект сцепления. Задние тормозные колодки и барабаны. Топливный фильтр. Ремонт МКПП.
На впевнено у ходу. Пробіг не кручений. Я другий власник. Володію з 2020. До цього була у мого сусіда який брав з салону. Із мінусів косметика. Є сколи, рижики та подряпини. Не гнила, і плюс вся ще у рідному металі. Газу ніколи не було. Розхід місто 8 траса 6.5. Продаю бо їзжу на іншому авто. Інше авто з?явилося спонтанно тому перед тим як авто стало на стоянку замінено повний якісний комплект грм і помпу, свічки, масло хадо проїхало кілометрів 500. Зчепленню десь 15 тисяч, не встиг поміняти тільки підшипнички рульової колонки(є в наявності) і ремкомплект куліси передач( теж є в наявності). Ходова перетрушена, але я військовий, тому нема часу зробити розвал після перетрусу ходовки. Продаю як є. Кому потрібен зовнішній вид а не надійне авто гортайте далі. Рижики полізли по десяточним болючим місцях. Зимою намагався відкрити багажник і відламав краюшок спойлеру. Над заднім правим стопом невеличкий тичок. Є подряпини( закрились ворота від вітру коли виїзжав. Вся у рідному металі і на гниль немає і натяків. Тільки рижики. На капоті, над лобовим і над заднім. Нова резонаторна частина вихлопної. Своїх грошей вартує. Колонки і сабуфер стоїть але магнітола не вмикається. Продаю як є нічого не намивав не натирав. Ще бажано поміняти прокладку піддону. Не тече, але трохи слинить. Масла від заміни до заміни грам 300. Стоїть якісне лед світло декер у ближньому і дальному. Нікого не сліпить, видимістю вночі будете задоволені.
Машина в гарному стані, більшість стояла, непогнивша, без рижиків. Кому цікаво дзвоніть пишіть, причина продажі- некористуюся, машина на ходу. По документах тільки один власник . Дзвонити за номером
Продам ваз 2110 в хорошому стані, переоформлення, торг мінімальний.
Продам ВАЗ 2110 з невеликим пробігом. Всього 82тис. Один власник. Встановлено газ IV покоління. Автомобіль на ходу, технічно справний, обслужений. Зимова гума майже нова. Вкладень не потребує. Свіжа страхівка.
Машина в хорошому Не бита не фарбована Бензинова
Авто в гарному стані, по кузову є сліди використання, пороги цілі , днище оброблене , на 95 тисячах була заміна ГРМ помпи роликів , ходова робилася , була заміна радіатора пічки та антифризу, мінявся вакуумний підсилювач гальм є комплект зимової гуми , гідропідсилювач керма та передні склопідіймачі , встановлена сигналізація. Всі питання по телефону , є можливість загнати на яму та потикати прибором .
**********
Питання по телефону ,кого цікавить наберайте.
Авто в гарному стані,вложеній непоребує,сів і поїхав, є фаркоп.
Авто купляли із салону. Перша регістрація, в одних руках. Гаражне зберігання. Рідний пробіг. Авто 2006 року, по кузови є протертості, церапини, але ДТП не було. На всі питання відповім телефоном.
Авто находу , є нюанси по кузову . Я власник. Продаж лише з перепискою
Продам Ваз 2110 1.6 16v (124 мотор). 2006 року Я четвертий власник володію майже рік, за весь час було зроблено ходова, 2 тисячи назад замінив всі рідини, масла фільтра, встановленні нові гальмівні колодки, та замінив гальмівну рідину. Автомобіль технічно справний та готовий до експлуатації. Зацікавленим покупцям із задоволенням детально розповім про автомобіль по телефону або при огляді. Торг присутній.
Авто в дуже хорошому стані. ціле не гниле їде непогано, хороший салон, подробиці по телефону **********
Техникаічно справна, мотор працює рівно без нарікань, 16-ті диски на всесезонній резині. Все інше за телефоном **********
Продам авто, технічно справний. На ходу кожен день. Гбо 4-го покоління, новий генератор. Гарна музика, тонування, шумка. Є нюанси по кузову. 8-и клапанний двигун. 2 комплекта резини.
