- 255 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані є мало нуанці по кузови а так все нормально ходова добра подокуметакх все в порядку вси вопрос по тел
Авто в хорошому стані є мало нуанці по кузови а так все нормально ходова добра подокуметакх все в порядку вси вопрос по тел
Авто від власника технічно справна два комплекти коліс камера заднього огляду телефонувати за номером **********Володимир
технічний стан автомобіля хороший один власник деталі за телефоном
машина в дуже хорошому стані мінімальні сліди експлуатації +**********
Авто на ходу , зроблена головка на двигуну замінено масло ,ремінь грм , замінені шарові зроблений розвал, стоїть магнітола ,резина по колу зима з гарним протектором радіус 14 є нюанси по кузову на фото видно , а в цілому машинка їде бодро і довезе в любу точку України перевіряв сам , переоформлення без петань , газу ніколи на ній не було покупцю торг біля капоту можливий обмін на мото з вашою доплатою.
Машина в гарному стані.ходова збита, мотор працює рівно,коробка не гудить не вибиває ,дно замовілене ,стоїть чудове світло,також є бортовий компютер(ставився окремо),все працює чудово,дзвоніть пишіть все розповім .ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ або ген довіреність .адекватний торг
Продам авто, сів поїхав, ходова перебрана 2000 км тому, резина всесизоння стан добрий!
Стан сів поїхав.Вкладень не потребує коробка передач не гуде.д.т.по тел.
Продам Ваз 2110, 2005 рік, 16 клапанів, 223 тис. пробігу Авто в хорошому технічному стані, не було на газу. Їде добре, масла не бере, передачі не вилітають. • ГРМ і масло змінені 1000 км назад. • Встановлена сигналізація. • По кузову питань немає, пороги і днище без корозії, потрібно переварити карман в багажнику. • Зимова гума в комплекті, літня на титанових дисках — віддам у подарунок. Авто в родині вже 10 років, гарне тонування,технічно все зроблено, готове до експлуатації. Реальному покупцю — торг. Повне переоформлення. Пишіть в Telegram або Viber: +**********
Состояние хорошее, пороги новые, не гнилая, все обработанно антикорозийкой, глушитель нержавейка, катушки радиатор новые, ходовая перебрана. Комплект газового оборудования имеется, находится в гараже на хранении.
Кого конкретно цікавить пишіть і обов?язково з переоформленням.Є проблеми по кузову вм?ятини але ціна цьому відповідає і є проблеми по охолодженю а так повністю на ходу пишіть тількі на соц мережі по цьому номері
