- 200 тис. км
- Городня
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у хорошому стані, ксенон, збентежена, гбо, литі диски хороша гума, вкладень не вимагає!
Автомобіль у хорошому стані, ксенон, збентежена, гбо, литі диски хороша гума, вкладень не вимагає!
Ваз 2110 1,6 16кл, 2011рік Купували з салону, один власник На газу, газ вписаний Сигналізація шериф 2 брелка 4 ключі Страховка до 20.01.2027 Обслужена, всі то проходила вчасно Порогі цілі, не варилась не фарбувалась. До 2023 року жила в гаражі. Встановлене хороше світло, в лінзах ксенон в дальніх лед Гума всесезонка Debica Navigator, передні колеса 2025 року задні 2021, запаска також Debica Navigator В комплекті з автомобілем вітдам новий фаркоп (не встановлювався) та комплект всіх резинок на передню ходовку, вогнегасник, домкрат
Продам автомобіль в гарному стані, робилась вона для себе, ходова перебрана, 25 тищ,км робили капитальний ремон двигуна робе як часи, на машині стоїть гарна музика, стоять американки, стоять дзерказа с підігрівом і регулировкой, віддам з машиною зимню гуму з дисками, ще до них багато запчастин Машина в ідеальному стані приїджай дивись забирай не пожалієш
Продам авто на літих дісках з газом і музикою,і гарним торгом,страховка є,подробиці по телефону
Всі питання по телефону
Автомобіль в доброму стані. Мотор не димить. Газ 4 покоління вписаний. Добра резина. Встановлений центральний замок. поміняні передні та задні колодки, масло, і воздушний фільтр, задні ступечні підшипники, заміна щеплення в зборі ( диск корзина вижимний підшипник ), заміна ремня ГРМ.Новий стартер, Є недоліки по Л/К. По документах все добре є торг біля капота, Всі питання по телефону.
ваз2110 хор.стан. ц/з. музика.комп'ютер.сидіння з іномар.
все вопросы по телефону
продам ваз 2110 у гарному стані, в рідній фарбі, продаж від господаря. вкладень не потребуе, страховка до 2027р. переоформлення
Авто на повному ходу,пробіг рідний сам в шокі))),повний кап.ремонт двигуна(після ремонту проїхала 2500 тис.км.)нові фільтри,масла.Свіжо покрашена,свіже тонування,газ вписаний,я власник по ТП.Переоформлення любе.Карбюратор з автопідсосом.Авто достойне уваги.Вкладено не мало,робив для себе)))Кого зацікавила моя ласточка телефонуйте)))Всім мирного неба)))
Напічкана багато чим Ксенон лінзи, єлектропідйомники 4 реєчні, партронік, магнітола sony колонки sony 6 шт саб усілок, розпорки спереді та позаду, газ Italy Baracyda форсунки скоросні, редуктор Torelli, доводчики стьокл, салон охайний, є рижики на лобовом та на задньому стеклі. За три копійки і не звоніть не турбувати. Перекупам тим баче.
Продам ВАЗ 2110 (Богдан) в чудовому збереженому стані. Гаражного зберігання. Жодного фарбованого елементу. ГБО 4 покоління вписане. Восени замінено комплект ГРМ разом з помпою. комплект зчеплення з моховиком. Нова всесезона гума 2026 року. Автомобіль без зауважень. Лише переоформлення.
Замінені передні стійки, рулеві наконечники, термостат,тормозні диски задні барабани, тормозні колодки в коло. Зроблений розвал сход. Авто на мені, гбо вписаний,с доками все в порядку.
Авто у доброму технічному стані. Газ/бензин, карбюратор. Без потреби у додаткових вкладеннях. Розгляну обмін на "пирожок" або подібне.
Продам ВАЗ-2110 сірого кольору 8 клапанна повністю оброблена антикором, дно ціле не гниле, двигун масла не бере, коробка не гудить та невибиває, нове щеплення, ходова в нормі, повністю замінено систему охолодження(радіатор пічки, радіатор, помпа, термостат в корпусі та патрубки), в системі антифриз.ГАЗ 4 покоління вписаний в ТП.Автомобіль повністю оброблений. Всі питання по телефону.
Авто в гароному стані на бойовому, в експлуатації з 2016-го року наїздив нею 40тис км, з дефектів трішки рижиків на око майже не замітні та тріщина на лобовому склі також майже не замітня, останя заміна масла була на 176тис пробігу, газ вписаний. Всі інші питання по телефону
Терміново. Без торгу. Продаю своє авто, не в ідеальному стані. Коробка потребує уваги. Мотор після КР. Все інше видно на фото. Прохання - телефонувати по ділу. Автобізнесмени - не дзвоніть.
16 клапанна їде бадьоро У хорошому стані 4 склопідйомники, бортовий комп'ютер, газ, фаркоп Якщо не беру трубку дзвоніть у будь-який месенджер
