- 282 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам ВАЗ 21102. Авто в нормальному стані,сів і поїхав. Газ/бензин,ГБО вписане Документи в порядку,будь яке переоформлення. Всі інші питання по телефону
Продам ВАЗ 21102. Авто в нормальному стані,сів і поїхав. Газ/бензин,ГБО вписане Документи в порядку,будь яке переоформлення. Всі інші питання по телефону
Продам авто ВАЗ2110 синього кольору. 2004р. Технічно справна. Газ/бензин.
Авто на ходу, газ-бензин газ вписаний, у листопаді була капіталка двигуна, магнітола 2дин, 4 електросклопідйомники, ево-килимки, страховка є, тільки переоформлення.
Продаю автомобіль у хорошому стані, рік назад поварена, пофарбована, по кругу оброблена
Авто в гарному стані! Тільки переоформлення.
Продам 2110, 2006 рік, 1.6 8кл, гарний стан, бенз/газ 4 покоління, двух зоні туманки, є музика, титани на не поганій резині, запаска, домкрат, торг.
Доброго дня продаю свій автомобіль, технічно він в гарному стані, зовнішній вид більш менш, є царапини на авто, Робився мотор, стоїть нова подушка мотора, новий акум, в салоні все порядок, стоїть газ 4 покоління сама установка стоїть від 700$. Авто було пригнано мною доїхало своїм ходом з Віниці, авто бодре з подривом, коробка передач плавно переключається, куліса не розбита, не гнила не бита. Причина продажі виїзду за кордон.
Авто потребує невеликого ремонту, під капотом багато чого зроблено, ремонту потребує кузов,кузов не робився ні разу, критичного нічого немає
авто на полном ходу всі питання за номером
В робочому стані.
Продам ВАЗ 21104. Стан - сів та поїхав. ГАЗ/Бензин.
Авто в гарному стані, доглянутий салон, місяць назад зроблена капіталка гбц, двигун масла не бере не димить, коробка хароша, ходова зроблена, хароша музика з нюансів нада поварить пороги
Потребує зварювальних робіт днища.
Рідна фарба,в техпаспорті вписаний газ,машина на ходу ,задовільному стані.
Автомобіль 2004 о.в, у хорошому стані,газ 4,вписан, документи в порядку,я вдасник.
Автомобіль в гарному стані, всі питання за телефоном.
Ваз - десятка,на ходу в робочому - нормальному стані!) Автомобіль купувався минулого літа,молодшому брату на 18 років,щоб навчився їздити. Володіємо один рік,за рік навчання брата - великих питань по автомобілю не виникало. Стоїть Гбо 3 покоління,працює Переключається через перегазовку,газнув до 2000 тисяч обертів і з бензина перейшло на газ. Молодший їздив переважно на бензині,каже йому так більше подобається. Навчився їздити,придбали інше авто) Тому і продаємо) Телефонуйте,на питання відповім!)
