- 135 тис. км
- Золотоноша
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
630727691
630727691
Авто на повному ходу кожний день катаюсь,гідропідсилювач керма кондиціонер підігрів сидінь зеркал,можна писати ще багато но всього цього нема тому і ціна така.
ВАЗ-2110 11г.в.8-КЛ.ДВ. У ХОР СОСТ.. ГАЗ-4 пок. вписаний. Передні електропід. Серворуль. Клімат контроль 1-зоній.Ц.З.Багажнак з кнопки.(Нов. електрозамок.) Пробіг 145 т. По мотору коробки - питань немає. Недавно робилась головка.Соответствено - масло , фільтра, охлаждайка поміняні.Масло - небере зовсім. .По кузову все норм, без питань...(Есть пара рижикив.Пару кощок). Нові - електробензонасос...Нова помпа. Ремінь ГРМ. Ремінь генератора.Трос цеплиня. клапана відрегульовані..Нов замок зажиг з подсвіткою. Нов. газовий редуктор (оргинал) економна 8-9 літрів газу.Переоформлення любе. Перекупів прохання не турбувати. Торг - мінімальний. .
Машина покупалась в салоне , один хозяин , гаражное хранение , не гнилая , не битая. Пробег родной- 94000 Подробнее узнавайте по телефону! Есть небольшой торг но только реальному покупателю у машины!
Продам ваз 2110 в хорошем состоянии.машина моя документы в порядке.стоит гоз 4пок.вписан в техпаспорт.по машине всё зделано сел и поехал.стеклоподьемники,музыка,дорогая тонировка вкруг,сигнализация центральные замки,машина не бита.есть подкрасы все стекла родные кроме лобового.резина новая зима на дисках,лето на штампах.много чего поменяно и зделано денег не жалел.днище поваренно.продажа не срочная
авто в хорошому стані
Продам Ваз 2110 2006 р.в. ГБО вписано 4 Поколения томасетто балон под запаской на 38 литров. Не ржава, не гнила, мотор 124 16 клапана не гне клапана , гаражне зберігання. Я власник. Новий аккумулятор, стартер, генератор, хороша зимова резина. Сів, поїхав, вкладень не потребує. Музика, передні склопідйомники, Звоніть, пишіть.
Ваз 2110 1.5 16 клапанов газ 4 поколения заводиця робе як часіки з мінусов задній стоп розбитий
Газ бензин,авто по варене,фарбоване,на ходу їздить щодня ,не гниле
продам авто в гарному робочому стані, працює добре, без нарікань
В доброму стані не гнила По мотору все добре масло змінювалось завчасно Є недоліки рижики 2 комплекта дисків (тітани-штампи) резина літо/зима Вибиває 2 передача Стакани цілі,дно ціле Переосвітлений колір салону Стоїть добра музика Мафон процесорна AURA AMH-78DSP Динаміки карти 2шт phoenix gold sx69cx 6x9 Задня полка 2шт voice lx-69 Сабуфер jbl 1000w Підсилювач sony xplod 600w За доп інформацією писати на телеграм
2013 рік, Богдан, газ 4 покоління, бензин, 16 клапан в хорошому стані, пробіг 150000, передні скло підйомники, 2 диновий магнітофон, сидіння Шкода Октавія з підігрівом, тонування в коло, ксенон
Машина в гарному стані,сів і поїхав.
продаю ВАЗ 2110авто в хорошому стані, днище пороги все виключно, газ вписаний але не стоїть авто без іржі, всі питання по телефону.
є невеликі нюанси по кузову на фото видно,авто на карбюраторі.
Продам 2110 1.6/ 16кл, потрібно трохи докласти рук, встановлене ГБО 4 вписане в ТП, я власник по переоформленню проблем не буде, непогана музика, центральний замок, по ходовій замінені гранати, передні стойки, верхні опори, нова вихлопна система, дзвоніть детальніше розповім, торг біля капота
Авто після ДТП
Продам ВАЗ 2110. Дивився за нею і робив, як для себе. Продаю, бо замало місця для дітей і калясок... Є страховка до кінця 2025 року.
