- 200 тис. км
- Умань
- Бензин, 1 л.
- Ручна / Механіка
Продам машину все працює на бензині торг на місці
Продам машину все працює на бензині торг на місці
Авто в гарному стані є моменти по кузову Є нюанц не ма магнітофона фсе працює з документами порядок термінова продажа можливий обмін на мотоцикил проханя писати у вайбер
Продам ВАЗ 2110 з надійним та економним 8-клапанним двигуном об?ємом 1.6 літра. Машина у хорошому технічному стані, та до щоденної експлуатації. Кузов без критичних проблем. З документами порядок, продаж із будь-яким видом переоформлення.
Машина їздить кожного дня ходова перебрана мотор робить добре не димить коропка не вибиває стоїть басистий вихлоп детальніше по телефону
Продам авто доброму стані Багато чого зроблено мотор 1.6 8 клоп по техніці все добре мотор коробка Щеплення Детальніше по
Машина в ідеальному стані була відремонтована повністью все замінялося як і зовні так і в середені
Авто технічно справне стоїть багато нових комплектуючіх,сів поїхав є моменти по кузову телефонуйте або пишіть можливий обмін
Продам свою дзиґу, любий вигляд переоформлення. Краще всього буде повне переоформлення! 2 комплекти гуми, машина не крива не гнила, на фото все видно. Найголовніше 1 власник з салону та рідний пробіг!!! З косяків: треба новий акум, та подивитись до рульової рейки( ціна питання 100 баксів) Мотор легендарний 124 тий, 1,6 на 16 клапанів! Газа не нюхала. Дивіться, дзвоніть!
Продаю ваз 2110 ,2008 року випуску на моторі 1.6 16кл в близько ідеальному стані , по мотору нічого робити не потрібно , нічого не тече , не троїть Хороше світло , по ходовій нюансів немає 130 пробігу
Машина находу коробка та мотор все дрбри варити непотрібно дно та пороги живі дир нема.тільки містями зліс лак де..по..те..
куплена з салону, 1 власник авто на ходу , по мотору проблем немає, кузов без рижиків та царапин. З недоліків невелика тріщина на лобовому. детальніше по телефону
Продам Ваз 2110.1999г/в. Второй владелец с 2008г. Несмотря на возраст авто состояние-достойной, своевременное обслуживание. Двигатель, трансмиссия, ходовая без вопросов. Установлен ксенон. Есть косметические недостатки по кузову( видно на фото). С документами полный порядок. Реальному покупателю адекватный торг у капота. Остальные вопросы по телефону.
Lada 2110, 2007 року ПРОДАЖ ПО ДОВІРЕНОСТІ НЕМОЖЛИВИЙ лише переоформлення зі зняттям з обліку Вінницька обл., м.Вінниця/м.Шаргород (можливе транспортування автомобіля між цими містами) Рік випуску: 2007 Пробіг: 128 000 км Двигун: бензин (газ ніколи не ставився) Коробка: механіка (5 вперед і 1 ракета) Колір: темно-синій (по техпаспорту - «Чумацький шлях») Стан: технічно справний, доглянутий, в травні виїхала з СТО (обслуговування на 30к: при огляді покажу чек, замінено гальмівну систему по колу, систему охолодження, профілактика та заміна елементів ходової частини автомобіля) ! є косметичний дефект після притиснення іншим авто (крило, кришка капоту) Документи в порядку, авто на українській реєстрації, переоформлення зі зняттям з обліку Автомобіль у гарному стані як для своїх років (18 років): • економічний у витраті палива • простий та недорогий в обслуговуванні • кузов без критичних зауважень (фото є, є некритичні «хрущі» та 2 вмʼятини) • салон охайний Ціна: 100ʼ000₴ (можливий торг біля авто) Телефон для зв’язку
Продам авто в чудовому стані, не потребує вкладень сів і поїхав. Переоформлення обов'язкове! • Двигун в гарному стані, двигун 16ти клапанний, при обриві ГРМ клапана не гне, машинка на газу, газова установка працює відмінно, ГРМ поміняний, масло і всі фільтра нові, резина зимова нова R14, повністю нова вихлопна система (алюмінізірована) • Всі інші питання по телефону
Продам авто повністю находу,обслужене масла фільтра ремні і ходова замінено на 346 тис км, в авто також присутня сигналізація,передні стіклопіднімачі,гарна музика Деталі за телефоном +**********
Продам ВАЗ 2110, 2008 року. Двигун 1.6 (16-клапаний, інжектор) Автомобіль у хорошому стані, повністю справний та на ходу. Рідний пробіг, не скручений. Один власник з моменту купівлі. Машина без ДТП, кузов у рідній фарбі. - передні електросклопідйомники; - центральний замок. Авто зараз на літній гумі. Також у комплекті є зимова гума з дисками. Авто доглянуте, вкладень не потребує. Сів і поїхав. Хороший варіант для щоденного користування.
Всі деталі по телефону
По машині робити нічого не потрібно, сів і поїхав, по кузову на фото.
