- 100 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам ваз 2110 є літня і зимова разина газ бензин мотор після капеталки
Продам ваз 2110 є літня і зимова разина газ бензин мотор після капеталки
Продам своє авто. Стан об?єктивно 3/5. При бажанні є куди прикласти руки, але критичного нічого немає. В цілому машина справляється з своїми задачами на всі 100%, заводиться в будь-яку погоду і їде. 16 клапанний двигун, клапона не гне, масло від заміни до заміни не доливаю. По ходовці останній раз обслуговувалася минулого літа, та перед зимою замінювали рульові наконечники. CarPlay, android/bluethooth. Я власник, продаж тільки з переоформленням. Торг звісно присутній.
Авто в чудовому стані
Авто в гарному стані , стоїть гарне світло , 15 диски на новій літній літній резині , по електроніці все працює , встановлена гарна музика , тоноване , детальна інформація по телефону (**********) на цьому номері є телеграм, вайбер, ватсап , телефонуйте в любий час , крім ніччю ?
Продам авто ваз 2110 Богдан, у хорошому стані, перебрана вся ходова, нові гальма, нове зчеплення, комплект ГРМ замінили 3000 км тому, двигун сухий масло не бере, машина в стані 7/10
Продам автомобіль Ваз 2110 8 клапанна 1.6 інжектор Працює добре, передня ходова перебрана, замінено масло в двигуні і коробці 2 тис. км тому, двигун масла не бере. Потребує фарбування, віддам фарбу та лак, є нові накладки на пороги. Капот бажано під заміну. По іншим питанням пишіть.
продам є нюанси по кузову є обмін на мотоцикл
Автомобіль сів поїхав. Все працює, газ 4го покоління вписаний в техпаспорт. Страховка зроблена на рік. Салон, чистий та охайний. Всі тех. Рідини замінені.
Все вопросы по телефону
Авто повністю обслужене,вкладень не потребує.Всі питання по телефону.
Продам 2110 2013 рік Бензин В хорошому стані Їде добре , мотор , коропка , ходова частина без нарікань. Резина добра **********
Авто стояло пів року. потрібно усе передивитися. Заводиться без питань. Є зауваження по ЛКП. Продаж тільки по переоформленню через МРЕО.
Машина после прилета. Реальный пробег 44 тысячи км. До прилета было идеальное состояние( НЕ КАШЕНЫ ДАЖЕ БАМПЕРА). Машина заводиться и едит. Мотор, коробка и ходовка в идеале. Новый АКБ. Хозяйка по т.п. Даст доверку или переоформит.
? ВАЗ 2110 після капремонту! Сів і поїхав ? Авто доглянуте, все робилося для себе Перевірка на любому вашому СТО ? Ходова в порядку, нічого не стукає. ? Салон чистий. ? Документи в нормі, тільки переоформлення ? 2003 рік ?? 1.6 інжектор | ? баклажан
Установлен газ,машина в хорошем состоянии,все вопросы по телефону
Продам автомобіль за додатковою інформацією дзвоніть.
Авто дуже хорошому стані ,все за мінено вкладень не потрибує .
