- 257 тис. км
- Умань
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продаємо ВАЗ 21101 В гарному стані
Продаємо ВАЗ 21101 В гарному стані
Авто кожен день їздить, проблем не має, була заміна стартера, катушек, свічок, ручник держе добре, стоять нові диски масло не бере і не димить, салон чистий, є нюанс по правій двері на їзду не впливає, любе переоформлення проблем не має із цим, бажанно писати на вайбер не завжди можу відповісти, торг біля капота
Дзвоніть
Продам ваз 2110 в чудовому стані!! авто в оригіналі , кузов не фарбований рівний не зачуханий, по авто взагалі не потрібно робити нічого , все що треба було все зроблено, вся нова ходова, по мотору також все обслужено, заводиться з пів оберта, електрика все працює, 1.6 8клоп , масла не бере ,не димить, не сапунить , коробка , сцеплення ідеал, авто переоформляється , салон ідеальний, не зачуханий, нова зимова резини!! за свої гроші авто ідеал!Ціна на обмін 2000$ Торг біля капоту!!!
Продам ВАЗ 21104,1,6 16 клапанів. По головці була капіталка: прогоріла прокладка і була невелика корозія із за якої тосол попадав в камеру згоряння. Професійно заварили, шліфонули головку на стенді, замінили сальники клапанів (робота коштувала з установкою і зняттям головки близько 12000 грн). Це я ще не рахую по ходу там ще грм замінили, помпу і т і. Масло, фільтр замінені. В коробці теж . Охолоджувальна система: радіатори старі викинули, промили систему встановили нові, антифриз залили G12 (червоний). Стартер новий редукторний. Крутить в будь який мороз. Заводиться прекрасно. По кузову: замінив лівий порог, в хорошому стані на всю довжину підсилювачі порогу без бокової корозії, замінено штампованою деталью підлогу водія 1/4 за водієм пасажира вкинув дверцята з сейфа( товщина 5мм). Смішно, але що було те і вкинув, бо треба була ляля щоб їздити. До правої сторони не доходять руки все доробити. Змінилися обставини. По ходовій єдина проблемка так це тріснула резинка правої гранати і почала тріщати при вивороті. Їздити ще можна, але краще замінити. Коврик салона, сидіння в наявності. Із за того що він зараз знятий прекрасно можете розгледіти всі місця де проіржавили, і які були видалені. Не так як будете машину купляти з килимом. Вони з вигляду всі такі гарні, як поколупаєш викруткою то горе. По крилам і дверцятам все на фото. Видно що машина не з салону, хоча купували в салоні і один власник. Не рахуючи гранати по ходовій і двигуну я впевнений. Сів і поїхав.
Авто в хорошем состоянии, есть нюансы по косметике, технически всё отлично. Стоит газ 2 ПК, вписан в тех.паспорт, верх черный глянец пленка, сигнала, би-ксенон ближний и дальний, диски 14, торг минимальный , я владелец по тех.паспорту
Продам чудову десятку в нормальному стані тонована в круг стоять гранта дзеркала,р15 диски потрібно тільки пофарбувати крило по техніці нормально газ вписаний не гнила переоформляється все що цікавить пишіть/дзвоніть все розкажу
Авто у хорошому стані. Обслужено. Є комплект зимових шин із дисками. Є запасний радіатор, карти передніх і задніх дверей, є ще запчастини. всі деталі по телефону.
Машина поварена нове щеплення нова гума зима по мотору компресия 12 по кожному цілиндру новій грм ходовка в нормі інші питання за тел продаж з переоформленням дзвонити за другим номером чи писати
Машина в отличном состоянии! Все работает, каждая кнопочка! Готов к любым проверкам! Установлены титановые диски с приоры! Есть сигнализация!
Авто в доброму стані • Кузов цілий двигун ходова в гарному стані • (Потребує резини на передок+акумулятор) • Гаражне зберігання
Машина повністю технічно справна, двигун в гарному стані, всі датчики ( дмрв, холостого тощо ) нові, акумулятор на гарантії, газова установка 2025 року, дно поварене повністю з 2025 року, магнітола колонки ( Bluetooth ), коробка м'яко робе всі передачі працють, система охолодження почишенна замінено антифріз, мастило фільтра пройти 1000 км, запитання за номером **********
ЦІНА ВКАЗАНА БЕЗ ТОРГУ Продам своє авто. Технічний стан по ходовій та в русі суперовий. Порогів немає, кажу відразу, щоб не витрачати вас і свій час на огляд (Якщо чекаєте чуда за ці гроші, вам потрібно тоді потрібно одівати рожеві окуляри) Є гідропідсилювач, стоїть ще рідний каталізатор, ГБО 4- покоління і вписане у техпаспорт, тому проблем з поліцією у вас не буде в разі заправки газом. Масло мінялось кожні 8-10тисяч км, не пізніше. Мотор масла не бере ані грама, даю гарантію на 10 тисяч км на мотор, якщо не вірите. Мінялась прокладка ГБЦ, а вже з нею також поміняв всі клапани у цій ластівці. (8-клапанне авто) Мінялась повністю вся вихлопна рік тому, на польську оцинковану, яка їздить 3 роки мінімум, це ще + цьому авто. Про машину немає що дуже розказувати більше, все працює справно і все мінялось вчасно. Є два комплекти гуми, зимова на штамповках (це та що на фото, 2020 року) ще добрий стан на 4+, і літня 2023 року на титанах 14". Продаю, бо купив вже нове авто, а це вже не потрібно. Якщо є якісь запитання, питайте, радо відповім. Тільки переоформлення. (Нюанси зараз по авто, немає АКБ та залипли щітки в стартера, це болячка цих авто, коли більше місяця стоїть на місці, уже так було, я їздив, і щітки розпрацювались та авто далі стабільно їздило). Авто заводиться та на ходу якщо поставите свій акум.
продам або обміняю з моєю доплатою ваз 2110 2006 рік з мінусів треба поміняти одну гранату і тросік капоту і акумулятор треба зарядити так то всьо в порядку стоїть саб 800 ват колонки піонер
Продам ВАЗ 2110, 2007 рік випуску. Пробіг — 382 тис. км. По техніці: ходова частина повністю зроблена Майже новий акумулятор гума в нормальному стані авто на ходу, їздить щодня По кузову: потребує зварювальних робіт (пороги/дно) нічого не приховую, стан видно на фото Підійде: для роботи як перше авто під відновлення Ціна відповідна стану Торг біля авто, по телефону не торгуюсь. Один власник.
