- 62 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані, повністю обслужене, 62 тис. пробігу, два комплекти резини, два комплекти ключів, гаражне зберігання.
Автомобіль в гарному стані, повністю обслужене, 62 тис. пробігу, два комплекти резини, два комплекти ключів, гаражне зберігання.
Продається Lada 2110 у доглянутому стані. Автомобіль технічно справний, мотор працює рівно, коробка перемикає без ривків. Ходова не гримить, вкладень не потребує — сів і поїхав. ? Основне про авто: Економний та надійний у використанні Чистий та охайний салон Вчасно проходилися всі заміни та обслуговування Ніяких серйозних ДТП Всі витратні матеріали в нормі ? Ідеальний варіант як перше авто або для щоденних поїздок містом та за місто. ? Деталі по телефону : ********** повідомленнях.
Продам свого чирика, машина на повному ходу багато чого зроблено, продаю так як хочу купити мот. Обмін теж можливий По прикормкам; тонер, саб, вихлоп, ксенон, лед стопи, шеснарь.
Продам авто в ідеальному стані,в більшості стоїть чим їздить,ходова рідна,фарба рідна,пробіг рідний,Згоден на будь які перевірки вашими спеціалістами!
всі питання за телефоном
Продам ВАЗ 2110, 8 клап, 2007 рік, пробіг 66500 Продам свою ваз 2110. Встановлено ГБО 4 покоління, задній парктронік, сигналізація, магнітола Вордон, тонування ззаду і з боків, комплект гуми з дисками на літній гумі, і так само комплект зимової гуми з дисками. Машина обслужена, замінено багато чого На пробігу 66к замінено Ремінь ГРМ, помпа, радіатор, антифриз, термостат, прокладка ГБЦ, відрегульовані клапани, масло в коробці, фільтри на гбо, датчики температури обидва, задні колодки, барабани Олія, масляний фільтр, паливний фільтр, повітряний фільтр замінено на 63 тис. Ходова обслуговувалась на пробігу 60 тис. По кузову гнилі, рижиків немає, є не великі сліди експлуатації, передня губа бампера з лівого боку трохи вм'ята через невелике зіткнення з бардюром. Нова страховка на рік. Машина на повному ходу, заводиться з півоберта.
2007 рік Бензин 1.6 Передній привід 190000 пробігу в гарному стані коробка не вибиває,мотор спритний. З ньюансів погано працюють задні двері
Всім доброго дня вимушені продати своє авто кілька місяців тому було переварене все що потрібно і оброблена також була покрашена стоїть газ 4 покоління працює чудово розхід маленький авто варте уваги все що було потрібно зробити все зробили коробка працює добре не вибиває мотор працює рівно хороша компресія масло не їсть За будь якою додатковою інформацією звертайтесь по номеру телефону на смс немаю змоги відповідати постійно працюю всім дякую кого зацікавило звертайтесь
Авто купувалось у автосалоні, один власник їздила жінка, рідний пробіг 51150 км, масла фільтра замінено, поміняний ремінь ГРМ та помпа із термостатом, зроблена антикорозійна обробка кузова, гаражне зберігання,ксенон, додаткова інформація по телефону
По машине: отличное состояние, снятие с учёта, выше в описание все указал (фаркоп, ГБО и ТД..) всё есть. Машина достойна внимание и своих денег. Звоните отвечу на все ваши вопросы, торг адекватный присутвует. Так-же интересует обмен с вашей доплатой. Спасибо за внимание.
Продам свій ВАЗ 2110, у хорошому стані. Машинка варта своїх грошей. Перший власник, повне переоформлення. Працює добре, не бита, пороги цілі , дно ціле , була заміна масла , електро стекло підйомники , сів і поїхав, проблем немає, вложень не потребує . Дрібні питання по кузову. За додатковими фото та відео, пишіть, телефонуйте, скину на Viber. ПЕРЕКУПАМ НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ! Можливо машина чекає саме на тебе . Немає надобності продати худчіше , тому чекаємо на реального покупця . Без торга .
Авто находу, заводь і їдь
Продається інжекторна Lada 2110, 2007 року випуску. Автомобіль у хорошому стані для своїх років, використовувався у родині. Двигун 1.6 л, 8 клапанів, механіка, працює добре. Пробіг - 165 км. Колір - сірий металік. Тонована, фари лед, підігрів заднього скла, AUX. Є незначні облущення фарби на передньому бампері. Салон чистий, не курили, додатково віддам чорні чохли на сидіння, як на фото. Є передні електросклопідйомники, центральний замок. Авто на зимовій гумі. Всі питання по телефону. ********** Торг доречний біля капоту, приїджайте, дивіться... Розумію автомобіль вживаний, могуть виникнути питання. По телефону не торгуюсь.
Продам власне авто, любий вид переоформлення, авто в одних руках з салону (2008 рік), на авто ніколи не економили запчастини всі вчасно мінялись, нарікань ніяких немає сів і поїхав ніколи не підводила, ходова весною зроблена, нова резина що зима що літо, зима на штампах, літо на титанах, мотор 1,6,16 клапанний масла не бере не димить в бодрому стані, масла фільтра вчасно мінялись, газу ніколи не бачив, коробка також в доброму стані не вибиває вмикається плавно, стоїть хороша музика оригінальні JVC колонки з усілком грають дуже добре, за тонована. Авто оброблено зовні і в середині як тільки виїхала з салону, гнилі немає ні разу не варена правильне гаражне зберігання, дтп не було вся в рідній фарбі, світло добре світить що дальній що ближній, автомобіль продаю бо є інше авто, а це стоїть в гаражі, за даром не віддам, кого цікавить пишіть або телефонуйте все розповім.
Авто на ходу мотор в гарному стані ходова не бращіть все добре 1.6 газ. бензин корозія місцями і гнелі пороги авто в плівці але не крашане не бите прибором через плівку без проблем провіряється. Детальніше за телефоном
алєра
