- 280 тис. км
- Вінниця
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
пробіг вказаний ошибочно не вірний , натуральний пробіг 233 тищі
пробіг вказаний ошибочно не вірний , натуральний пробіг 233 тищі
Ваз - десятка,на ходу в робочому - нормальному стані!) Автомобіль купувався минулого літа,молодшому брату на 18 років,щоб навчився їздити. Володіємо один рік,за рік навчання брата - великих питань по автомобілю не виникало. Стоїть Гбо 3 покоління,працює Переключається через перегазовку,газнув до 2000 тисяч обертів і з бензина перейшло на газ. Молодший їздив переважно на бензині,каже йому так більше подобається. Навчився їздити,придбали інше авто) Тому і продаємо) Телефонуйте,на питання відповім!)
Продам авто газ 4 . Комплектація : Ксенон , модернизоване освітлення приборної панелі , ел. Склопідйомники , підсилювач керма , зчеплення Valeo (м'яке) , тормозна система (Pro-sport) нові гальмівні диски (brembo) нова магістраль ручного тормоза та механізми (ручник) акустика pioneer та чудове гучне звучання , центральний замок та сигналізація , капітальний ремонт двигуна зроблено десь 2000 км назад (спортивні росподільни вали збільшена дросельна та багато іншого (їде дуже добре) . Авто не фарбувалось , у дтп не було . Машина повністю робилась для себе , перевірки СТО , по бажанню .
Потребує косметики. Варто поміняти гранату. Гаражне зберігання
Продам Ваз 2110 (2003 рік). Механіка, 1.5. Пробіг реальний 95.000 тисяч. км. На титанах, гума нова, є другий комплект гуми. Акумулятор новий, ремінь ГРМ новий, глушник новий. автомобілі дві передні нові стійки Kayaba.Автомобіль в повному обсязі порядку.
Не гнила,не варена,без рижиків. Замінена повністю ходова та диск зчеплення з корзиною.
Авто 16кл.Повністтю обезшумлина, стоїть гідро-усілітель , сігналізація ,гбо4 поколенія , переоформляється , ,негримить вкладень машина непотребує , недоліки лобове скло є тріщина Задній бампер є тріщина Хороша музика уселітель сам буфер Ходова повністю нова проїхала 2 тисячі , є рижикі але некритично дно ціле
Авто на ходу, робоче. Є питання по кузову.
продам ваз2110,газ вписаний ,їде добре, сів і поїхав
Вся информация по номеру телефона ,авто находится в с.Уланів
Машина на повному впевненому ходу сіла і поїхала.
Рідний пробіг, не фарбована:навіть бампера, газу не було, салон охайний, авто в дуже хорошому стані,всі питання по телефону.
Продам, автомобіль ВАЗ 2110 у хорошому, доглянутому стані. В машині все працює. Детальніше за телефоном. Присутній торг біля капоту. Звоніть пишіть
Продам автомобіль в ідеальному стані, без перебільшення. Кузов ідеальний без єдиної точки корозії. Техніка ідеальна, без стуків і скрипів. Мотор, ходова, коробка ідеальні. Документи в порядку. Продаж від першого власника.
Я власник! Автомобіль в хорошому стані. Мотор масло не бере, ходова не стукає, авто працює відмінно. Встановлений гідропідсилювач керма. Доглянутий, чистий салон, гаражне зберігання. Рідний пробіг. Газ вписаний в техпаспорт. У машині не палили. Новий АКБ.Ремонт проводився вчасно на СТО.
(БЕЗ ДИСКІВ) Ваз 21104 16кл. укр.збірка (ЛУАЗ) Особистий автомобіль негайне вкладень не потребує, автомобіль обслужений, масло мінялося кожні 7т. "shell helix, недавно замінив насос гура, генератор,акумулятор свіжий, магнітола з карплеєм і андроїд авто. Є куча запчастин по салону, від торпеди до запасного мотора, все віддам в нагрузку Газу ніколи не було Є вікові болячки по лкп та кузову, після зими полізли арки, капот та низ дверей. . Перед переварений пороги теж наче присутні, на підйомнику підіймається. Впевнений в ній на 100% їздив на ній у всі куточки України ні разу не підвела. По питанням краще писати на ватсап чи телеграм бо знаходжуся на службі але якщо додзвонитесь все що цікавить розповім (БЕЗ ДИСКІВ)
