- 220 тис. км
- Олександрія
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в гарному стані по машині багато чого зроблено детальніше за телефоном **********
Продам авто в гарному стані по машині багато чого зроблено детальніше за телефоном **********
Продаю свого жигуля.2007 рік. 16 клапана ,гідропісилювач.Двіжок шепче як новий. Мастиоа та фільтра замінив місяць тому. Гумма гарна. диски теж. Світло гарне і по електриці все працює.Салон свіжий не затертий у чохлах.Акб свіжа і року немає.Стекла усі цілі і рідні. Під капотом порядок. Дніще ціле ,арки не гнилі,колір авто гарний.Запаска ,донкрат і купа запчастин віддам .Автівка на мені любий вид переоформлення.Робить нічого не треба ,тільки кататись))) Набирайте все розповім і покажу.
Продам ваз-2110 сів поїхав ходова передня зроблена вся замінені фільтри масла радіатори
Ходова зроблена, мотор працює без нарікань. Дзвоніть, пишіть Viber, WhatsApp.Без торгу
? ВАЗ 2110 після капремонту! Сів і поїхав ? Авто доглянуте, все робилося для себе Перевірка на любому вашому СТО ? Ходова в порядку, нічого не стукає. ? Салон чистий. ? Документи в нормі, тільки переоформлення ? 2003 рік ?? 1.6 інжектор | ? баклажан
Не димить, газ вписаний 4 покоління, їде добре, дніще не гниле Телефонуйте
торг біля капота.
Автомобіль на повному ходу, двигун 16 клапанний на 1.6, дуже надійний та продуктивний, одна з найкращих моделей в лінійці. Наразі замінено мастило,всі фільтри, охолоджуюча рідина, свічки, патрубки охолоджуючої системи, радіатор охолодження, радіатор пічки, вихлопна, помпа з ремнем грм, шруси також змінювались 3т км. тому, гідрокомпенсатори не стукають. Є захист картера. Наразі є проблема з гнилим дном, але це не впливає на експлуатацію, для військових зроблю знижку. Даний автомобіль невибагливий, може експлуатуватись у важких умовах і ремонтуватись молотком з зубилом) Авто батька, повне переоформлення.
ВАЗ 2110 (2007 р.), чорний колір. Газ/бензин — економний та надійний у використанні. Авто в хорошому технічному стані, двигун і коробка працюють справно, ходова обслужена. Салон доглянутий, кузов без критичних зауважень. Страховка нещодавно оформлена. Авто готове до поїздок без додаткових вкладень.
Стан сів і поїхав. Всі питання біля капоту.
