- 200 тис. км
- Городня
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль у хорошому стані, ксенон, збентежена, гбо, литі диски хороша гума, вкладень не вимагає!
Автомобіль у хорошому стані, ксенон, збентежена, гбо, литі диски хороша гума, вкладень не вимагає!
Ваз 2110 1,6 16кл, 2011рік Купували з салону, один власник На газу, газ вписаний Сигналізація шериф 2 брелка 4 ключі Страховка до 20.01.2027 Обслужена, всі то проходила вчасно Порогі цілі, не варилась не фарбувалась. До 2023 року жила в гаражі. Встановлене хороше світло, в лінзах ксенон в дальніх лед Гума всесезонка Debica Navigator, передні колеса 2025 року задні 2021, запаска також Debica Navigator В комплекті з автомобілем вітдам новий фаркоп (не встановлювався) та комплект всіх резинок на передню ходовку, вогнегасник, домкрат
Продам автомобіль в гарному стані, робилась вона для себе, ходова перебрана, 25 тищ,км робили капитальний ремон двигуна робе як часи, на машині стоїть гарна музика, стоять американки, стоять дзерказа с підігрівом і регулировкой, віддам з машиною зимню гуму з дисками, ще до них багато запчастин Машина в ідеальному стані приїджай дивись забирай не пожалієш
Продам авто на літих дісках з газом і музикою,і гарним торгом,страховка є,подробиці по телефону
Всі питання по телефону
Автомобіль в доброму стані. Мотор не димить. Газ 4 покоління вписаний. Добра резина. Встановлений центральний замок. поміняні передні та задні колодки, масло, і воздушний фільтр, задні ступечні підшипники, заміна щеплення в зборі ( диск корзина вижимний підшипник ), заміна ремня ГРМ.Новий стартер, Є недоліки по Л/К. По документах все добре є торг біля капота, Всі питання по телефону.
ваз2110 хор.стан. ц/з. музика.комп'ютер.сидіння з іномар.
Потребує ремонту кузова
все вопросы по телефону
продам ваз 2110 у гарному стані, в рідній фарбі, продаж від господаря. вкладень не потребуе, страховка до 2027р. переоформлення
Авто на повному ходу,пробіг рідний сам в шокі))),повний кап.ремонт двигуна(після ремонту проїхала 2500 тис.км.)нові фільтри,масла.Свіжо покрашена,свіже тонування,газ вписаний,я власник по ТП.Переоформлення любе.Карбюратор з автопідсосом.Авто достойне уваги.Вкладено не мало,робив для себе)))Кого зацікавила моя ласточка телефонуйте)))Всім мирного неба)))
Машина кожен день на ходу,технічно повністю справна,по електриці все працює,по кузову є нюанси
Можливий обмін
Напічкана багато чим Ксенон лінзи, єлектропідйомники 4 реєчні, партронік, магнітола sony колонки sony 6 шт саб усілок, розпорки спереді та позаду, газ Italy Baracyda форсунки скоросні, редуктор Torelli, доводчики стьокл, салон охайний, є рижики на лобовом та на задньому стеклі. За три копійки і не звоніть не турбувати. Перекупам тим баче.
ПРОДАЄТЬСЯ ЛАДА 10 Рік: 2005 Двигун: 1.6 Коробка: механічна Пробіг: Авто в хорошому стані, щодня на ходу. Двигун працює рівно, коробка без нарікань. Ходова обслужена. Салон чистий та доглянутий. По авто зроблено: • змінений Ремінь ГРМ Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Ціна: 1750$ Торг біля автомобіля!
