- 220 тис. км
- Мостиська
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто у відмінному стані. Варити та красити не потрібно все ціле та живе. Ходова в чудовому стані, КПП після капітального ремонту, всі передачі включаються без всяких зусиль. Мотор в чудовому стані вкладень не потребує. Масла та фільтра мінялися вчасно. Зимова резина ново та є ще комплект літньої. Пічка гріє добре навіть дуже добре. Мінявся термостат та залитий свіжий антифріз. Стоїть газ. Дзвоніть розповім детальніше що робилося по авто.
Потребує зварювальних робіт днища.
Рідна фарба,в техпаспорті вписаний газ,машина на ходу ,задовільному стані.
Продам ваз в хорошому стані
Продаю власне доглянуте авто в технічно справному стані в зв'язку з купівлею нового авто. Всі питання по телефону.
Продаю власне авто. Машина без нарікань, вкладень не потребує. Нещодавно перебрана вся ходова частина, замінені масла та фільтри. По кузову не гнила. Є чинна страховка. Продаж тільки з переоформленням. Встановлена нова гума. Детальніше — по телефону. Реальному покупцю можливий торг.
Авто в гарному стані, робити нічого не треба,сів і поїхав, можливий торг !!!!!
Автомобіль 2004 о.в, у хорошому стані,газ 4,вписан, документи в порядку,я вдасник.
пробіг вказаний ошибочно не вірний , натуральний пробіг 233 тищі
авто опслужене їздить постійно.має фаркоп дно і пороги поварині задуті плус зимова гума ще є внаявності прицеп..Авто від першого власника з салону, Пишіть будь ласка в повідомлення або на вайбер.бо не завжди можу підповісти на дзвінок!.
Автомобіль в гарному стані, всі питання за телефоном.
Ваз - десятка,на ходу в робочому - нормальному стані!) Автомобіль купувався минулого літа,молодшому брату на 18 років,щоб навчився їздити. Володіємо один рік,за рік навчання брата - великих питань по автомобілю не виникало. Стоїть Гбо 3 покоління,працює Переключається через перегазовку,газнув до 2000 тисяч обертів і з бензина перейшло на газ. Молодший їздив переважно на бензині,каже йому так більше подобається. Навчився їздити,придбали інше авто) Тому і продаємо) Телефонуйте,на питання відповім!)
Авто повністю по заводу та реальний пробіг . Дуже задовільний стан , немає не іржі не заміненої фарби , автівка можно рахувать як нова .
