- 430 тис. км
- Коломия
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в робочому стані. Всі деталі по телефону.
Автомобіль в робочому стані. Всі деталі по телефону.
Не бита, не крашена,дно та пороги поварені. Потребує косметичного ремонту. На ходу. Газ вписаний але потребує ремонту.
Нова гума, новый акб, перебрана ходова
Продам ваз 2110 в непоганому стані на свої роки була замінена рульова рейка нові супорта нові тормозні диски передні замінений термостат масло вільтра.Центральний замок і багажник відкривається з пульта...09******98 торг... Авто знаходиться Закарпатська область Рахівський р-н.смт.Ясіня...
2007г, ходовая, двигатель, кпп, в хорошем состоянии, без нареканий, газ вписанный, переоформление любое, ,детали по телефону
Детальна інформація по телефону, вайбер, вацап
Продам Ваз 2110 газ бензин гбо 4 покоління переоформлення торг детальна інформація по телефону
Авто в хорошому робочому стані, вкладень не вимагає, сів і поїхав, встановлено ГБО 4 покоління, всі питання, що цікавлять по телефону, телефонуйте, завжди відповім
Авто в хорошому стані повністю обслужена масла фільтра поміняні по ходовій частині нарікань немає .
Автомобіль в ідеальному стані не потребує вкладень. Двигун 1.6 16 кл. в ідеальному стані мінялися кільця з поршнями і вкладишами.ГБО 4 покоління. Перепрошитий ЄБУ . Випускний колектор павук 4-2-1.Нова АКБ. Встановлені посилені передні ричаги підвіски. Прокладка головки металопакет. Задні тормоза дискові.Сабвуфер. Відеореєстратор Gazer на 2 камери. Автомагнітола Phantom мультимедійний центр. Підігрів сидінь. Електропідсилювач керма. Протитуманки Led.Передні фари BOSCH ксенон на ближній і дальній.
Доброго дня Продам конячку приїхав з Донбасу на ній Все працює сів поїхав Для ЗСУ ідеальний варіант
Продається десяточка в дуже гарному стані, 206000 км. оригінального пробігу, 2007 рік, нічого робити не потрібно, днище пороги стакани все ціле, двигун 1.6 газ\бензин 8 клапанів, салон як новий деталі за тел.
Продам авто в доброму стані зауважень по машині нема. ТО проходить вчасно новий АКБ газ вписан я власник. можливий торг біля авто можливий обмін з моєю невеликою доплатою
Авто на ходу, масла не бере, не димить. Реальному покупцю торг.
Авто в гарному стані, не фарбована,на газу.всі питання по телефону.
