- 123 тис. км
- Охтирка
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто повністю обслужене,вкладень не потребує.Всі питання по телефону.
Авто повністю обслужене,вкладень не потребує.Всі питання по телефону.
Продам 2110 2013 рік Бензин В хорошому стані Їде добре , мотор , коропка , ходова частина без нарікань. Резина добра **********
Авто стояло пів року. потрібно усе передивитися. Заводиться без питань. Є зауваження по ЛКП. Продаж тільки по переоформленню через МРЕО.
ваз 2110. газ 4. не гнила.пороги днище ціле . грм новий.
Авто на ходу, двигун в доброму стані. Газ 4 покоління. Хороше світло і музика. Скло підйомники на передніх дверях. Салон в доброму стані. З недоліків є питання по порогам і незначне пошкодження фарби над колесами. Авто зареєстровано на мене. Також є другий комплект гуми. Недавно була заміна росхідників. Питання по телефону. можливий торг. тільки переоформлення
Авто в гарному стані. Вписано ГБО.
Машина после прилета. Реальный пробег 44 тысячи км. До прилета было идеальное состояние( НЕ КАШЕНЫ ДАЖЕ БАМПЕРА). Машина заводиться и едит. Мотор, коробка и ходовка в идеале. Новый АКБ. Хозяйка по т.п. Даст доверку или переоформит.
ваз-21102 ГБО 4 вписан до техпаспорта , чотири колеса всесезон залишок 80-70% , свічі, фильтра , олива 10v-40, , свіжий антифриз, нові передні диски гальм, задні барабани, , нове счеплення (диск, корзина, вижимний), нові газові форсунки Італія оригінал, газовий редуктор tomasetto , датчик холостого ходу,дросельної заслонки, комплект ГРМ зірка коленвала ,зірка распредвала ,ремень ,ролик та помпа заміна колодок по колу, фаркоп, центральний замок сигналізація! В прошлому році замінив радіатор пічки жарить дуже добре, запасне колесо повно розмірне, заміна наконечників рульових тяг ,реставрація рульової рейки заміна шарових після чого зробив розвал сходження,, охайний чистенький солон не палю, динаміки GBL музика грає добре, днище поварене оброблене ! Зниму з Обліку! Торг присутній. Переоформлення через дію!
? ВАЗ 2110 після капремонту! Сів і поїхав ? Авто доглянуте, все робилося для себе Перевірка на любому вашому СТО ? Ходова в порядку, нічого не стукає. ? Салон чистий. ? Документи в нормі, тільки переоформлення ? 2003 рік ?? 1.6 інжектор | ? баклажан
Установлен газ,машина в хорошем состоянии,все вопросы по телефону
4 скло підйомники працює добре двигун гарний газ вписан по тех паспорту Пишіть вайбер або дзвоніть детально кину відео не гнила кого цікавить дзвоніть
Продам ВАЗ 2110, після ДТП, по машині до аварії все було в порядку, ходова, коробка в чудовому стані. Для роботи двигуна потрібно замінити впускний колектор (тріснув) і радіатор. На машині встановлено газ 4 покоління. Власник за техпаспортом перебуває за кордоном, можливе переоформлення через diia
Продам Ваз 2110 у відмінному робочому стані!!!Кузов не гнилий!Мотор 1,6 в ідеальному стані, їде дуже бадьоро.Встановлено газ розхід 8 літрів і вписаний у тех паспорт!Працює і на Газу і на бензині!Коробка не гуде, не вибиває.Ходова в хорошому стані.Електрика вся працює.Абсолютно новий генератор!Гальма перебрані.Салон чистий, доглянутий!Електросклопідйомники.Бортовий комп'ютер!Музика.Хороше світло, стоять лінзи, ксенон!Лєд балка!стоять красиві литі диски!Загалом авто на відмінному ходу, і готова сміливо їхати на далекі відстані!!!За документами можливе переоформлення через Дию!!!
Продам автомобіль за додатковою інформацією дзвоніть.
Продається авто в Київські області. Авто поварене підготовлене під покраску. Колеса на титанах 14R. Нове лобове скло, противотуманки нові, зеркала заднього виду нові. Є газова установка не вписана. Можливість переробити на інжекторну запчастини всі в наявності. Можна переоформити. Фарба до покраски теж є. Дельта інформація за телефоном
