- 129 тис. км
- Ямпіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Відмінний стан. ГБО вписано в техпаспорт.
Відмінний стан. ГБО вписано в техпаспорт.
Авто сів і поїхав. Ходова відремонтована, сече десь до глушителя. Трохи гнилі пороги та двері, днище. Стоїть газова установка 2 покоління але не вписана в реєстраційний талон. Стоїть зимня резина майже нова.
продам авто в чудовому стані 2007 року газ-бенз вписаний в тп,1 власник ,варити красити не треба ,по мотору питань нема масло замінив 300 км назад ,по коробці не хрустить не вибиває в коробці також замінив масло ,нові патрубки ,новий електро бензонасос,нові колодки, новий акумулятор ,склопідйомники передні ,по електрики все працює ,хороша музика ,нові протівотуманки ,салон в охайному стані ,по машині нічого робити не потрібно сів поїхав ,по документах переоформлюється ,торг біля капота ,детальніше телефонуйте
Авто находу є нюанси по кузову рижики більш детально по телефону я власник
ВАЗ 21099 1.6 газ/бензин. Володію їм 8 місяців. Робив по авто багато. Із основного нова кпп, акб, рульова рейка, вкруг нові ступиці і підшипники. Із проблем прогорів резонатор, та треба замінити газові мізки. В подарунок віддам сабвуфер. Реальному покупцю, невеликий торг у капота.
2007р Г/б вписаний, колеса зима/літо , сигн/центр.замок, дорога музика ,дороге лед світло, новий кожен агрегат в авто та є підтвердження тому .
Продам авто на повному бойовому ходу. Лехкосплавні диски, нове счеплення, гума в гарному стані, газ 4 покоління, тільки переоформлення. Всі питання по телефону.
Автомобіль в хорошому стані давигун 1,6 інжектор на газу 4 покоління, газ вписаний
Терміново продам ВАЗ 210994.2007 року випуску.На ходу,не гнила,. Об'єм двигуна (см3)1596.Ціна 1200 Дол.Переоформлення через дію .
Продам своє авто ,в гарному стані Деталі по телефону
автомобіль в гарному стані. пороги переварені , дно ціле , оброблена антикором, по ходовій зроблено все в круг.торг обґрунтований на місці біля капоту.
Вся інформація по тел
Продам ваз 21099 2007 року Двигун 1,6 газ бензин , газ вписаний , компресія 12.5 , не димить , масло не їсть , є невеликі моменти по кузову не критичні , салон не розірваний на євро салоні , музика , американки , фари з лінзами , кпп 5 тис тому робилась , переоформлення
Машина в одній сім'ї з салону -2007 року, я 2-й власник і також відношусь до сім'ї. Переоформлення тільки через ДІЮ, оскільки 1-й Власник за кордоном і авто на ньому. Пробіг 202.100, не скручений. Двигун 1.6, 8кл. Машина на повному ходу і в нормальному стані. Є всі записи по ремонту та обслуговуванню з 25.12.2023р, коли машина потрапила до мене. До цього моменту її так само любили, цінували і грошей не шкодували, але так як вона стояла 3 роки, я її повністю перебрав і обслужив. Є записи і фото про це, покажу. Двигун, Ходова, гальма, всі рідини (обслуговано). Все що можна було обслуговувати - робилося, щоб машинка постійно була на ходу, так як я на ній працюю. Стоїть новий генератор і АКБ, на днях замінив лямбду від Bosh - 1600грн. (це вам для розуміння, що стараюся купувати максимально хороші запчастини) Салон від ВАЗ 21015. Машина кожен день в роботі, за день проїжджаю 100-130км по місту. Двигун трохи бере масло, при цьому не димить, не смердить. Стоїть нова гума Laufен 2025 рік - зима. Так само є літо, 2025 рік. Гума - відмінна. Зроблено правильний розвал, робився у найкращого розвальщика у Кривому Розі. Машина відмінно тримається на дорозі, не веде, не тягне і без вашого страху - входить в поворот. Продаю, тому що дозрів для покупки машини вищого рівня. А цю хочу передати в добрі руки, де її так само будуть любити і цінувати, вона цього заслуговує. Є питання по кузову, фото доклав, і дрібні вм'ятини на лівих передній і задній дверях. Адекватний торг, якщо зможете аргументувати. Ціна БЕЗ літньої резини. З нею +150$.
Сів поїхав
Ваз 99, 2007р, пробіг 124000, мокрий асвальт, на стальних дисках зимова гума р13, салон охайний все рідне немає ніяких приколів всім вдачних продажів мирного неба
авто в хорошому стані, рідний пробіг, машина вчасто обслуговувалася на СТО, деталініше по телефону. На обмін дорожче.
