- 277 тис. км
- Бориспіль
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Даний транспортний засіб не на ходу Проблема з електрикою Водійські двері без замку Документи в порядку Все інше видно на фото Краще всього писати на месенджери
Даний транспортний засіб не на ходу Проблема з електрикою Водійські двері без замку Документи в порядку Все інше видно на фото Краще всього писати на месенджери
Всі деталі за телефоном Торг!
Авто хорошому стані, встановлений комплект нової зимової гуми на легкосплавних дисках. 50 тис. км тому був проведений капітальний ремонт двигуна, недавно була замінена КПП, відновлене стоянкове гальмо. Дно автомобіля поварене. Салон також хорошому стані, електроніка справна. Із нюансів - ЛФП Причина продажу по причині наявності іншого авто, присутній торг. Автомобіль знаходиться в сели Устимівка. Песик в подарунок)))
Експортний варіант,авто на ходу,
Автомобіль в гарному стані 2006 року! Я другий власник! В автомобілі не курили взагалі, салон теж в гарному стані! Авто без ДТП не мальована, кузов оброблений, газ-бензин, масло не бере, мінялося вчасно. Наступний власник буде задоволений.
Машинка на впевненому ходу мотор коробка в хорошому стані електрика вся працює інжекторна економна.По лакофарбовому покриттю є невеликі нюанси, нещодавно проводилися заміна масла та фільтрів,торг
Машина після ДТП. Пошкоджена права сторона . На ходу.
Пропоную своє авто Ваз 21099 в хорошому стані газ/бензин машина 2009 року газ стоїть 4 покоління в машині є бортовий комп?ютер який встановлено в салоні де машину купляли на якому вказано все що пов?язано з блоком керування автомобіля навіть він вказує коли потрібно пройти ТО. В машині замінено всі стойки в круг тормоза нові,ручник працює але треба підтягнути. Стоять диски р14 по типу BBS не криві не катані гума стоїть с переду нова заду теж не нова але в хорошому стані. Проведені провода під сабуфер але зараз він не стоїть машина працює як на газу так і на бензині розход по місту 9-10 л по трасі 7-7.5 літрів. Машина тонована в круг стоїть нове лобове скло старе було потерте тому вирішив замінити,новий стартер,стойки в круг,лед стопи встоять,амереканки також стоять з переду, корврики Evo в салоні. Дном поварене та оброблене стоїть нова вихлопна сестема Машина кожного дня на ходу заводиться їде робе. Новому власнику в додачу дам штампи р14 з літньою гумою. Є сліди експлуатації видно на фото є де не сколи машина не нова і ціна її не космос для свого стану машина коштує тих грошей. Машину можна переоформити через дію або доручення . Куплялась машина Від першого власника Ціна вказана 2100$ своїх цін не пропонуйте не гайте час ні свій не мій хто дійсно зацікавлений готовий обговорити і уступити в ціні
