- 159 тис. км
- Ємільчине
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина кожен день на ходу по мотору і коробці зауважень немає працює відмінно. Детальніше за н.т
Машина кожен день на ходу по мотору і коробці зауважень немає працює відмінно. Детальніше за н.т
Автомобиль в хорошем состоянии, делался для себя, полностью поварено дно и пороги, стоят 4 новые стойки по двигателю нареканий нет,газ 4 поколения. В комплекте отдам титаны на летней резине
Стан авто чудовий,газ 4покоління вписаний у техпаспорт,встановлений задній парктронік. Більш детально по телефону.
авто на ходу газ вписаний в т/п поміняно всі тяги рульового..а краще по телефону
Продам ВАЗ Lada 21099, 2005 р.в Технічний стан Задовільний ,по мотору все працює без нарікань.Встановлено ГБО 2го покоління(вписано в тх.паспорт).По кузову є проблеми з задніми арками і порогами на фото видно.Встановлена зимова резина .Продажа тільки з переоформленням.За більш детальною інф .звертайтеся за номером Торг
Авто в доброму стані , є питання по кузову( не критичні) акумулятор новий, поставлений рем комплект газового редуктора , авто на ходу кожен день, торг присутній, домовимся, резина зима, літо)
Машина повністю на ходу можливий косметичний ремонт дзвоніть торг біля машини
Відам в хороші руки)
Продам 99 2009 року! 1.6 інжектор (8 клапанів) Масла фільтри замінені, залито антифриз. Коробка 5ти не виє, не вибиває, працює відмінно, ходова відмінна, салон відмінний, є музика хороша, титани р13 хороші на хорошій резині, стоїть губа від Volkswagen. Машина їде бадьоро і м'яко, електрика вся робоча, страховка на рік, будь-який вид переоформлення, машина не гнила вся ціла, стакани ланжерони в ідеальному стані. Ціна 2150$ торг на бензин. Тел ********** можливий обмін знаходиться в Кілії.
Авто в чудовому стані. Днище покрито антикорозіном, не бита, не крашена, електроскло підйомники, інжектор, тонірована, мотор масла не бере.
ВАЗ 21099 2008 року, двигун 1.6 8 клапанний, газ 4-го покоління, електропідйомники, фаркоп, варити і красити не потрібно, авто переоформляється, невеликий торг.
ВАЗ 21099 2007 рік 1.6 8-клапанне переоформлення.
Продам ВАЗ-21099, 2006 рік Автомобіль у хорошому робочому стані. Надійна та економна машина для щоденних поїздок, роботи або як перше авто. 2006 рік випуску Власник за документами я Можливе будь-яке переоформлення Електросклопідйомники Титанові диски Хороший стан гуми Встановлений фаркоп Багажник на даху Економна витрата пального — близько 8 л/100 км Двигун працює добре, авто впевнено їде, світло, пічка та електрика працюють. Салон охайний. Машина не нова, але для свого віку збережена та не потребує вкладень для повсякденної експлуатації. Торг біля автомобіля.
АВТО В Нормальному СТАНІ ,ХОДОВА ВСЯ НОВА,ВИХЛОП ТОЖЕ,МАСЛА, ФІЛЬТРА, АНТИФРИЗ НОВЕ.НЮАНСИ ТІЛЬКИ ПО КУЗОВІ, НА ФОТО ВСЕ ВИДНО. РЕЗИНА ВСЯ НОВА, ЗИМОВА .ОДИН ВЛАСНИК. ТОРГ ПРИ ОГЛЯДІ АВТОМОБІЛЯ.
Авто в технічному стані добром , як такий вкладень крім косметичних не потребує , є трішки взуття , і складів , та бампер , є там трішки питання по електриці , і по дрібницях В цілому авто дуже класне , молодіжне , стоїть прямоток , притемнені стопи , лед лампи , сидіння від БМВ , по салону також питань не багато , трішки прикласти руку по дрібницях , в авто трохи було вкрадено Новий стартер Колодки Тормоз ні циліндри Обидва підшипники задні було замінено Не що давно був розвал сходження Нова гума ЗИМНЯ АВТО НА ТИТАНАХ ВСЕ РЕШТА ЯКЩО ЦІКАВИТЬ В ОСОБИСТІ , краще написати , не завжди зручно брати слухавку , авто в основному снахрдиться в Києві , буваємо і в області Стоїть акустична музика від DECKER
Продам своє власне авто в яке вклав багато сил, грошей та часу! Можливий ОБМІН розгляну всі пропозиції Машина залита як ззовні так і з середини! Вібро та шумоізоляція встановлена! Зроблений капітальний ремонт двигуна ( автомобіль проїхав 10 тис км) Затонована вкруг разом з лобовим Новий радіатор Нове щеплення Новий ремінь Нові свічки Замінено масло в коробці BiI Led фари затоновані плівкою трьох дюймові з ангельськими очима Нові задні фари Спортивне кермо sparco Нова приборна панель Бортовий компютер Оригінальна магнітола JVS з комплектом оригінальних колонок (4 шт) KICX - сильний звук та потужний бас і саба не потрібно) Диски R 14 Bed boy капот Сідушки в чохлах Стоїть баночка HKS (приємний басистий звук) Віддам в подарок старе кермо, капот який стояв раніше, можна замінити якшо хтось захоче, комплект титанових дисків r13, практичну нову резину на якій відїздив одну зиму. Звичайно буде ТОРГ вислухаю всі пропозиції! Звертайтеся буду радий!
