- 123 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Сел и поехал для зсу хороший торг делать нечего не надо.я уже всё зделала.
Сел и поехал для зсу хороший торг делать нечего не надо.я уже всё зделала.
Автомобіль в задовільному стані, новий карбюратор, акумулятор, трамбльор, кабеля, свічі, замінено масло, новий масляний і бензиновий фільтри, нові дверні ручки, замінені тормозную колодки. Нові диски з новою зимовою гумою. Хороша музика, магнітофон на флешку. Знаходиться м. Рахів
За деталями телефонуйте
На ходу, без торгу, подробиці по телефону.
рідна фарба без корозії
Авто після ДТП на ходу переоформляється з документами все в порядку переоформлення обов'язково коробка в хорошому стані, ходова перебрана є все окрім мотора .
Вся інформація за телефоном
продам ВАЗ 2199, в гарному стані, мотор працює як годинник коробка не вибиває, шрузи не хрустять варити не потрібно, резина літо є декілька підкрасів, по електриці все працює. Газ вписаний, Бажано переоформлення. ТОРГ ПРИСУТНІЙ.
Машина на ходу, пороги нові, задні, рем установи нові, гума спереду нова, задні 60%, на газу і на бензині, страховка є, ну машина на ходу, кому цікавить, то дзвоніть або у Viber пишіть, дурні питання не задавати, торгу є
Продам авто в хорошому стані,є моменти з покраскою не кретичні,можу скинути фото/відео,хорошому покупцю хороший торг,дзвоніть домовимось
ВАЗ 21099 після незначного дтп,заводиться з півоберту ,двигун працює рівно нова гума зимова
продам свою бойову конячку на повному бойовому ходу стоять лінзи, хороший АКБ, не затертий салон. замінений стартер хороша гума газ/ бенз всі інші питання по телефону
Продам ВАЗ 21099, двигун 1.5 інжектор, експортний варіант. Авто працює на бензині та на газу. Газ євро 4 і вписаний у документи. По технічній частині авто на 5+. У ходу збита і не шумна. Ходова частина вся перебрана включаючи стійки. По двигуну все відмінно, не димить і не каптить. 20 тисяч тому був проведений ремонт ГБЦ, замінено антифриз. Масло і фільтри змінювалися 2 тис. тому. Також регулювалися клапани. Коробка 5 ступінчаста, вмикається м'яко без сторонніх шумів. По кузову місцями на деяких дверях по низах є невеликі здуття. Дно ціле. Встановлено фаркоп. Задня оптика нова. У передніх фарах стоять bi-led лампи, у туманках ксенон. Стоїть непогана музика. Салон у порядку, торпеда вся оброблена анти-скрипом. Скло все рідне крім лобового. Гума літня R13 на дисках у хорошому стані. Два комплекти ключів. Встановлено сигналізацію. З документами повний порядок, переоформлення. Детальна інформація по телефону.
Автомобіль виготовлений в Угорщині,у хорошому стані,не фарбований,без ДТП,без зварювальних робіт,власник по тех.паспорту,бережна експлуатація.Замінено комплект ГРМ,помпа,охолоджуюча рідина,олива у двигуні,фільтра,гальмівна рідина,задні гальмівні колодки,гальмівні циліндри,радіатор охолодження,пічки,електро бензонасос,катушка запалення,кришка трамблера,бігунок,нова вихлопна після колектора("штанів"),нова АКБ,літня гума на 14 легко сплавних дисках,зимова на 13 залізних. Переоформлення у сервісному центрі МВС обов'язково! м.Київ,ст.м.Позняки;м.Переяслав.
Ваз 2199 2008 рік 1.5 бензин 8 клапанна! Не гнила! Технічно все супер! Нова панель,2 стекло підйомники Хороша резина Новий акумулятор 2 ключа Ціна 950$ в обмін ціна вища ВСЯ інформація по телефону **********
Автомобіль в гарному стані. Гума нова "все сезонна". Замінені тормозні диски передні та задні барабани. Відмінно працю, як на бензині, так і на газу. Газ вписаний в тех. паспорт. Я власник авто, будь-яке переоформлення.
Продам свого вірного,надійного коня,стан на свої роки на тверду четвірку, ходова робилась місяць тому,салон не зачовганий,мотор живенький,масла не бере,є деякі мінуси на які буде знижка.
Деталі по телефону.
Авто в чудовому робочому стані, повністю обслужене та не потребує вкладень. Що було зроблено: * Професійно переварені задні лонжерони * Повністю зроблена головка двигуна (сальники клапанів, випускні клапани, площина) * Гільзи та поршні в допусках * Двигун масла не бере * Коробка працює відмінно, передачі не вибиває * Повністю зроблена ходова частина * Нова рульова рейка * Замінена подушка двигуна * Нові гальмівні трубки, рідина та колодки Додатково: * Нова зимова гума (лютий, проїхала ~5 тис. км) * Нові задні ліхтарі, туманки, LED-лампи * Нове лобове скло * Новий бампер * Новий трос ручника * Музика з AUX та Bluetooth * Встановлений газ (вписаний в техпаспорт) Авто доглянуте, робилось для себе. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Цікавить обмін з моєю доплатою на “пиріжок” (типу Renault Kangoo або VW Caddy), бажано повний привід.
