- 99 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продаю ваз 21099 у хорошому стані сів поїхав
Продаю ваз 21099 у хорошому стані сів поїхав
Продам сімейне авто, в користувані більше 8років Без іржі та гнилі ходова перед вся нова,та замінено щеплення Газ вписаний Інжектор працює чудово,економне авто Нюансів немає-все як є Непрацює спідометер
Машина на ходу, відмінно заводиться і їде, що взимку, що влітку. По кузову є кілька моментів, які можна робити, а можна поки що і ні: в ідеалі справа потрібно варити поріг і трохи дно, зліва теж трохи дно, сам поріг цілий (варився роки три-чотири тому). На водійських дверях в ідеалі підварити низ дверей (філенка 300 грн), інші 3 двері нормальні плюс-мінус. Машини на зимовій гумі, зимова гума, як нова. Є диски під літню та літня на сезон. Стоїть ГБО 4 покоління, новий редуктор гбо. За останні 10 тис. пробігу багато чого змінювалося: новий стартер, діодний міст на генератор, бронедроти, АКБ 2025р., ДМРВ, інші датчики і т.д. Перегляд на Холодній горі. Продаж можливий у тому числі через diia. Тільки переоформлення, за техпаспортом не продаю, машина на мені.
Продам власне технічно справне авто. Повністю обслужена. Масло не підбирає. Тосол не пропадає. Ходова без нарікань. Газ вписаний в техпаспорт. За більш детальною інформацією - пишіть, дзвоніть.
Машина на ходу есть рыжыки, не гнилая мотор зделан ходовая тоже,хорошая резина все 5,сигнализация новый акамулятор, можно обмен с доплатой
Продам свій автомобіль, у чудовому стані. Я перший і єдиний власник, авто купувалося з салону. Повністю гаражне зберігання, по кузову та техніці нічого робити не треба. За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть у особисті (тг, вайбер)
Машина вся поварена. Їде добре. Свіжо помальвана. Салон збережений. Деталі по телефону.
Авто в хорошому стані, газ 4 покоління вписаний, є запасна резина
Продаю власне авто. У непоганому стані. Усі запитання — за телефоном
99 на впевненому ході, може їхати на далекі відстані. Все працює як треба, не димить, мастило не їсть взагалі, дуже рєзва. Ні чого не вибиває, коробка робе чітко. Робе і на газу і бєнзє. Електрика вся робочя, всі кнопки роблять. Замки робочі, вікна робочі, омивайка робе, трохи ліфтована для наших доріг, гума зима майже нова, по грязюці грибе добре. Повністю издове авто. Документи в порядку, є зв'язок з власником. Из мінусів це підгнивший кузов. Але на швидкість не впливає) Можливий обмін на мото.
