- 120 тис. км
- Хуст
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Один хазяїн, документи всі в наяновсті, любе переоформлення, можливий торг.
Один хазяїн, документи всі в наяновсті, любе переоформлення, можливий торг.
Нормальний стан на ходу щодня. Є нюанси по кузову некритичні! Комплект зимньої резини на дисках.**********
Продаю ВАЗ-21099, 2006 року. Двигун 1.5, газ/бензин, в хорошому стані — масла не бере, не димить. Коробка 5-ст., не виє, передачі не вибиває. Зимова резина на 14’’ дисках. Кузов цілий — варити чи фарбувати нічого не потрібно. Салон чистий і доглянутий, тонування, музика, передні склопідйомники. Авто повністю документальне, переоформлюється. Є страховка. Знаходимося в м. Миколаїв. Кому цікаво — телефонуйте або пишіть. Дякую!
всі питання по телефону
Машина технічно справна на ходу,переварені порогі,піддомкратникі,стоїть газова установка 2-го покоління,встановлена сигналізація,по електриці все працює,двигун масла не бере,коробка працює чітко без нарікань,остачу питань пишіть в особисті
Авто сів поїхав! Радіатор, акумулятор, стартер, генератор, все нове! Патрубки замінені на селіконові, передні електро стекло підйомники, 2 - х дінова магнітола, передні/задні динаміки нові ( є провід під усілок ), сидіння Volvo, торпеда BMW E36, руль BMW, рульова нова! Диски R15, зимова резина ( майже нова + запаска )! Також віддам літню резину!!! Автомобіль обслуговувався для себе, покупець буде задоволений авто.
Потребує зварювальних робіт по кузову,мотор працює добре,коробка не виє,не вибиває,ходова частина в нормі,гбо 4 покоління,за більш детальною інформацією звертайтеся за тел.,якщо не на зв'язку то пишіть або дзвоніть на вайбер або ватцап
На повному ходу, стоїть нова гума, гарна музика, не гнила, обов'язкове переоформлення, страховка свіжа, їде добре, можливий обмін.
Продам ваз 21099.Газ-бензин.Машина на ходу
Продам ВАЗ 21099. в харошому стані, робити нічого не потрібно сів поїхав куди захотів. Машина на харківські реєстрації, але знаходиться Миронівка Київська обл. машина тільки з переоформленням. детальніше по тел.
продам мотор звєр 1,6інжектор,масла фільтра антифриз та грм замінив,мотор обслужений росхід по трасі 5,5л по місту(селу)6,5 страховка є можливе переоформлення продається по техпаспорту сів поїхав в любу пору по ходовій частині трошки підстукує,але не кретично
Авто в гарному стані мотор після капремонту не гнила хороша музика . Деталі за телефоном
Продам авто у зв?язку з поверненням на службу,тому потрібно продати!
машинка в отличном рабочем состоянии - вся инфо и предложения по тел
Авто в робочому стані,не фарбоване,діскі 14, тоніровка,фаркоп,подробиці по тел.
Надійне авто ,в гарному стані не вибагливе,резина зимова 80% тормоза чудові .Економне авто , чудово підходить як для відпочинку їзда по бездоріжжю рибалка, гриби по лісу так і по місту .Продаю на титанах +запаска .З документами порядок (класика) Інжектор
Авто на ходу,газ,бензин сел поехал.Торг уместен
Авто в хорошим состоянии,установлено ГБО,фаркоп,2 типа противо туманок,дуги на крыше Уточнение по тел
