- 170 тис. км
- Львів
- Не вказано
- Не вказано
Продам 99 в хорошем состоянии, двигатель инжектор и кпп работают отлично, кузов целый, по ходовой без вопросов, Гбо евро 4 вписано в тп, хорошая резина, электрика исправна. В данный момент без вложений. С документами полный порядок.
Машина на повному ходу!!! Експорт! Нові троса ручніка, тормозні колодки, подушка коробки, втулки стабілізатора, замок запалювання, карбюратор перебраний, газовий редуктор новий італійський, газовий клапан, фільтр воздушний, генератор, ремінь грм, масло в коробці, акумулятор, краби, тяжки стабілізаторів, пильніки.
ВАЗ 21099 1.6 газ/бензин. Володію їм 8 місяців. Робив по авто багато. Із основного нова кпп, акб, рульова рейка, вкруг нові ступиці і підшипники. Із проблем прогорів резонатор, та треба замінити газові мізки. В подарунок віддам сабвуфер. Реальному покупцю, невеликий торг у капота.
В комплекті також йдуть шини
Другий володар ( перший володар- родич), повністю обслужене, заливалось хороше масло в двигун та кпп, хороший тосол і тп. Не потребує вкладань. Газ - лругого покоління. Сигнаоізіція, центральний замок, музика.
авто в не поганому стані вкладень не потрибує продаю по причині покупки другого авто деталі по телефоні дзвоніть на вайбер для ОСОБЛИВИХ ЗА 1000 НЕ ВІДДАМ
Автомобіль у хорошому стані,все працює обслуговувалось вчасно,я власник за детальною інформацією дзвоніть.
З проблем те що бачите на фото Є дефекти по кузові А так машина на повному ходу
По електриці все справне. Авто їде як на газу, так і на бензині, газ вписаний. Встановлена хороша музика. Ходова без нарікань. Кожна лампочка працює. Будь-який вид переоформлення. Страховка присутня. Можливий обмін. Присутній торг.
2007р Г/б вписаний, колеса зима/літо , сигн/центр.замок, дорога музика ,дороге лед світло, новий кожен агрегат в авто та є підтвердження тому .
Продам машину газ/Бен на зимней резине, все работает, единственный нюанс это лак начал лушится на крыше и на капоте но на езду не влияет
0*98*7*0*0*9*9*64
Продам авто на ходу технічно справна, вигляд має, з мінусів треба добрий акумулятор і є стукіт деталі по телефону.
Продам своє авто на ходу, двигун жвавий, тяга нормальна, масло не бере. Акумулятор в нормі. Резина літня на дисках (зимня у подарунок). Днище не гниле. Є моменти по косметиці, на фото видно. Пічка нова. Фари хороші LED. Радіатор охолодження новий. Було 2 власника, які гарно відносились до авто. Пробіг оригінальний, 124 тис.км. У ДТП не була. Перекупам не турбувати.
Продається LADA 21099, 2000 року, 1,5 куба,карбюратор, на ходу, дно повністю зроблене, пороги, мотор нормальний, форкоп, центральний замок. Є нюанси по ходовій і по косметиці.
