- 270 тис. км
- Турійськ
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Машина готова до зими, спереду поміняно все абсолютно, пічка гріє гарно, колеса зима, низ без дирок, передні скло підйомники, сідушки від гольфа, масло , фільтр, ремінь, антифриз все недавно мінялися, тонована в круг з лобовим, інжектор
ВАЗ 21099 2006 року, інжектор 1.6 газ/бензин, справна, на ходу, не гнила. Все що треба поварено, до половини пофарбована. Газ 4 покління - вписаний. Зимова гума на залізних дисках.
Авто в доброму стані, сів поїхав, по авто багато чого зроблено, є невеликі нюанси по кузову але не критичні, всі питання по телефону а краще приїжджайте дивіться, торг біля капоту
1.5 Газ/бензин Титани Гарне світло Склопідіймачі передні Документи в нормі Будь який вид переоформлення Авто кожен ден в використанні Пишіть, телефонуйте.
Автомобіль у рідній красці без підкрасів. Рідний пробіг газ 4 покоління. Авто повністю обслужено. Новий акумулятор. Все працює. Вкладень не потрібно. Хто для себе хоче авто буде дуже задоволений. Масла фільтра повністю поміняні. Перекупам не турбувати.
Авто технічно в хорошому стані. По кузову присутні сліди користування (подряпини, вм'ятини). Тому така ціна. Без торгу
Авто у достойному стані,з нюансів пустили рижики низ дверей і не працює спідометр,фари лінзовані ззаді лед оптика за деталями дзвоніть буду радий відповісти ?
продам ваз 21099 близько 10 років в одних руках не варена оброблена Новий акумулятор,зимова резина як нова є літня на титанах фаркоп багажник кого цікавить дзвоніть
Продам авто переоформляється на повному ходу все працює є пару моментів по кузову буде хороший торг
Жигуль.. є..-- ,,Жигуль,,. їздить.. все працює ..гума майже нова.. ксенон.. газ.. тонування.. можно писать на Вайбер
Продам авто на запчастини. У наявності всі деталі та запчастини. Детальніше за телефоном або у особисті повідомлення
ВАЗ 21099, на ходу Авто в робочому стані, заводиться та їде без проблем. Двигун працює рівно, коробка передач справна. Ходова в нормі. По кузову є рижики, також потрібно трохи підварити Салон охайний, електрика працює.Всі деталі за телефоном **********
Авто в доглянутому стані, перший власник з салона. Двигун 1.5 інжектор, бензин. Всі питання за номером телефона
Авто в доброму стані за деталями по телефону є газ
На повному ходу. Інжектор. Резина добра. Кпп перебрана. Передачі не вилітають. Кузов на 4. Можливий обмін на авто з невеликою моєю доплатою
Авто знаходиться в технічно справному стані, ГБО вписане в техпаспорт, встановлено ел. бенз. нас., є комплект зимової гуми на сталевих дисках, запаска, магнітола USB. На 200тис. км був проведений капітальний ремонт двигуна, замінена поршнева система. Авто деякий час не експлуатувалось, дефекти лакофарбового покриття видно на фото. Переоформлення зі зняттям з обліку.
Продам хороший автомобіль на свій вік. Двигун працює рівно як на газу (газ вписаний 4-го покоління), так і на бензині. Коробка передач перемикається чітко, без сторонніх звуків. Ходова частина в хорошому стані. Електрика справна. Кузов не гнилий, але на свій вік має незначні нюанси. Резина в хорошому стані, на легко сплавних дисках. Салон в гарному стані, встановлена музика, електросклопідйомники. Є страховка, переоформлення.
