- 360 тис. км
- Нова Водолага
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в адекватному стані на свої кошти ,їздова автівка,страховка,переоформлення,гарна гума,газ вписаний працює справно витрата газу 8 л,замінена олива,колодки,дзвоніть все розповім
Авто в адекватному стані на свої кошти ,їздова автівка,страховка,переоформлення,гарна гума,газ вписаний працює справно витрата газу 8 л,замінена олива,колодки,дзвоніть все розповім
Продам автомобіль ВАЗ 21099, 2009р 1,6 іжектор, 8 клап., газ/бензин, пробіг рідний 197 тис, не бита, є нюанси по кузову (на фото видно)
Дзвінки на Вайбер дзвоніть
Економна класика, що недорого і з достатнім комфортрм перевезе вас з точки А в точку Б. Технічно в гарному стані, сів і поїхав. Один власник, газ - бензин (вписаний в свідоцтво), магнітола. Гарний салон, чохли в наявності. По кузову є підкраси, пороги варені. При умові дбайливого ставлення буде ще довго радувати нового власника. Всі інші питання по тел.
гбо ловато форсунки польські бортовий комп'ютер детальна інформація по телефону
Продам авто в гарному стані всього було 2 господаря.
Пропоную своє авто Ваз 21099 в хорошому стані газ/бензин машина 2009 року газ стоїть 4 покоління в машині є бортовий комп?ютер який встановлено в салоні де машину купляли на якому вказано все що пов?язано з блоком керування автомобіля навіть він вказує коли потрібно пройти ТО. В машині замінено всі стойки в круг тормоза нові,ручник працює але треба підтягнути. Стоять диски р14 по типу BBS не криві не катані гума стоїть с переду нова заду теж не нова але в хорошому стані. Проведені провода під сабуфер але зараз він не стоїть машина працює як на газу так і на бензині розход по місту 9-10 л по трасі 7-7.5 літрів. Машина тонована в круг стоїть нове лобове скло старе було потерте тому вирішив замінити,новий стартер,стойки в круг,лед стопи встоять,амереканки також стоять з переду, корврики Evo в салоні. Дном поварене та оброблене стоїть нова вихлопна сестема Машина кожного дня на ходу заводиться їде робе. Новому власнику в додачу дам штампи р14 з літньою гумою. Є сліди експлуатації видно на фото є де не сколи машина не нова і ціна її не космос для свого стану машина коштує тих грошей. Машину можна переоформити через дію або доручення . Куплялась машина Від першого власника Ціна вказана 2100$ своїх цін не пропонуйте не гайте час ні свій не мій хто дійсно зацікавлений готовий обговорити і уступити в ціні
Продам 99 в гарному стані 1.5 інжектор Ходова перебрана, замінена рейка, масло та усі фільтра мінені, АКБ на гарантії, хороша зимова резина, Днище та пороги цілі, мотор міняв масла не бере
Газ 4 покоління торг при огляді
Продам ваз 21099 на запчастини або для домашніхпотреб.Заводиться і їде. Двигу після кап ремонту інжектор коробка справна нові тормозні передні диски та стартер газ другого покоління є нові карти дверей. За більш детальной інформацією телефонуйте.
Продам сімейне авто, в користувані більше 8років Без іржі та гнилі ходова перед вся нова,та замінено щеплення Газ вписаний Інжектор працює чудово,економне авто Нюансів немає-все як є Непрацює спідометер
Продам свою 99 ездит жена, мног сделано.машинка каждый день на ходу по технике вопросов нет. Есть по лк нюансы.звоните договоримся
Машина на ходу, відмінно заводиться і їде, що взимку, що влітку. По кузову є кілька моментів, які можна робити, а можна поки що і ні: в ідеалі справа потрібно варити поріг і трохи дно, зліва теж трохи дно, сам поріг цілий (варився роки три-чотири тому). На водійських дверях в ідеалі підварити низ дверей (філенка 300 грн), інші 3 двері нормальні плюс-мінус. Машини на зимовій гумі, зимова гума, як нова. Є диски під літню та літня на сезон. Стоїть ГБО 4 покоління, новий редуктор гбо. За останні 10 тис. пробігу багато чого змінювалося: новий стартер, діодний міст на генератор, бронедроти, АКБ 2025р., ДМРВ, інші датчики і т.д. Перегляд на Холодній горі. Продаж можливий у тому числі через diia. Тільки переоформлення, за техпаспортом не продаю, машина на мені.
На повному бойовому ходу
Продам власне технічно справне авто. Повністю обслужена. Масло не підбирає. Тосол не пропадає. Ходова без нарікань. Газ вписаний в техпаспорт. За більш детальною інформацією - пишіть, дзвоніть.
Машина на ходу есть рыжыки, не гнилая мотор зделан ходовая тоже,хорошая резина все 5,сигнализация новый акамулятор, можно обмен с доплатой
Продам свій автомобіль, у чудовому стані. Я перший і єдиний власник, авто купувалося з салону. Повністю гаражне зберігання, по кузову та техніці нічого робити не треба. За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть у особисті (тг, вайбер)
