- 77 тис. км
- Сколе
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому робочому стані Пробіг рідний Деталі по телефону
Автомобіль в хорошому робочому стані Пробіг рідний Деталі по телефону
Авто в доброму стані. Все поміняно, не гнила. Стан сів і поїхав, вкладень не потребує. Газ вписаний і все працює. Коробка п'ятиступка. Новий власник буде задоволений станом машини. Детальніше по телефону.
Авто в гарному стані. Нова ходова в круг.Гарна резина +комплект зими у подарунок. Не гнила, дно, арки, пороги в ідеальному стані. Дуже економна.
автомобіль не на ходу незнаю що з ним чи бензина не поступає чи щось по типу того також проблема по дверках відкриваються всі лише з середини справжньому покупцеві можливий тогрг коробка троха розшата але функціонує справно передачі всі втикаються і не вибиває мотор робе гарно але бензина добре не поступає в чому причина незнаю
машина в гарному стані, сів та поїхав. Торг біля машини.
Продам ваз 2109 мокрый асфальт оттенок черный , в хорошем состоянии не гнилая 2003 год мотор работает четко не дымит По коробке нужно поменять выжимной ,сцепа Нова По электрике вопросов нет Стеклоподъёмники передние Опель торпеда Стоит на спортивной подвеске -7 Спереди стоят треугольники Едет хорошо неделю назад поставил польский карбюратор на 23 дифузорах Газ бензин Работает так и так хорошо Стоит хороший обвес Есть люк не течет !!! На задней балке стоит стабилизатор ПО ПОДВЕСКЕ СТОИТ ВСЕ НОВОЕ
Продам 2109 в хорошому стані як для своїх грошей ! Їздив дєдушка машина стояла не їздила свіжий підкрас , заводиться з пів тичка ! З документами все в порядку власник є газ вписаний в техпаспорт , не гнила моторчик не сапунить чудово робить всі деталі за номером телефону або пишіть у вайбер,**********
авто має гниль на ходу їсти масла та курити треба гроші готов к торгу
Авто повністю на ходу все працює газ вписаний трошки потребує сварочних робіт а так машинка часи
На ходу
Надійне авто на кожний день Газ/бензин Незначні сліди експлуатації по лакокрасочному покриттю Кого зацікав даний т/з телефонуйте(**********)
на доброму ходу питання у вайберва
