- 99 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
Ваз 2109 Коротко крила. Мотор зроблений. Люк не тече!Ходовка зроблена. Новий акумулятор. Новий карбюратор. З документами все в порядку я власник. Переоформлення.
Ваз 2109 Коротко крила. Мотор зроблений. Люк не тече!Ходовка зроблена. Новий акумулятор. Новий карбюратор. З документами все в порядку я власник. Переоформлення.
Авто в доброму стані, за деталями пишіть в особисті або телефонуйте за номером. **********
Продам ваз 2100 на ходу стан машини на фото, за подробицями в ЛС
Знята головка вже шліфована дзвоніть пишіть вайбер 09******38 знаходиться с. М'якоти Хмельницька область є ще одна також неробоча стоїть газ ціна за одну іще є 2108 і пару жиг реальному покупцю торг
На повному бойовому ході
На ходу газ бенз состояние 9/10
продам ваз 2109 газ вписаний, торг присутній біля капоту, на балон газу! машинка працює добре як на газу так і на бензині. Всі деталі по телефону. Всім гарного дня і мирно4го неба
2109, газ бензин кожного дня на ходу, двигун не димить, масла не бере є підкраси по кузову не гнила, пороги, стойки все живе розхід 8л
Газ-бензин вписаний! З додатковими питаннями звертайтеся за номером
Машина в дуже хорошому стані,ходова перебрана,кузов повністю цілий та не варений,по електриці все працює,має 2 ключа,та закривається з пульта, стоять хороші євро ручки, салон гарний і акуратний, машина вся обезшумлена, 15 років була в одних руках, продаж тільки з переоформленням, є ще багато що розказати телефонуйте…
Продам авто, 2 хозяїн, є дефекти по покрасці та потребує зробити розвал
Продаю авто на повному ходу. Реекспорт з Германії. Кузов майже без проблем. Обслуговулася вчасно.
Потребує косметичного ремонту
Ваз 2109, газ-бензин, машина не требует вложений! Новая ходовая из дорогих деталей! В машине хорошая акустика, шума изолированная, стоят диски с bmw, машина тонированная, есть стекло подъемники, колонки с Mercedes, дефектов не иметься в идеальном состоянии!!!! Механика! В машине имеется Parktronic самбуфер, аукс, удобные сидения с иномарки, панель стоит с Опеля. Стоит на зимних резинах !!!! Есть печка ! Радио С документами все в порядке, будет полное переоформление на нового владельца.
продам дiвятку,мотор 1.3 газ-бензiн,клапана вже негне,весной поставлено нове ГБО не вписане,ГРМ помпа ролiк та тосол,масло нове в робочьом станi,е невелiкi нюанси по. лако красочному покритiю,нада трохi прикласти рукi по покразцi,i.коробка 5 ступка без нарiкань.мотор робить без питань,тiкi при заводki пускае дим потiм без нарiкань не сапунить i бездиму.ходова без нарiкань,тормоза покругку новi ручнiк працюе.машина робилася щоб ?здила жiнка.негнила варилясь 3рокi назад.есть трещiна на лобовом стiклi.стартер новый, вiдам новi вiтровiкi, пласмаскi на зад. аркi.на даний час авто кожного дня на ходу,дискi r14 резина сто?ть зима, якщо Ви хочете ?здити,а некрутить запрошую на огляд,Але е i 800$,це Ваш вибiр.крутить Чи ?здить,написав все як е.е питаня звонiть
Продам Ваз 2109 у гарному станi, сiла i забула
