- 178 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані, кожного дня на ходу,вложень не потребує,масла фільтри замінені.Можливий торг.Будь яке переоформлення.Деталі за телефоном
дев'ятка в хорошому стані, варити нічого не треба, все працює добре, їде тихо, зашумлена, документи в порядку, есть ещё 99, возможен обмен, моих две,на одну вашу, иномарку, Мазда...
Авто на ходу, потребує зварювальних робіт. Нова АКБ. ГБО вписан у техпаспорт.
Торг !!!
Авто в робочому стані, на повному ходу, кожного дня їздить. Поварена, оброблена. Має не великий пробіг, так як користувався дід, мало їздив. Газ/бензин. Знімається з обліку,можливе переоформлення.
Lada 2109 с ГБО полностью на ходу. Капитальный ремонт двигателя на 150 тыс км Сделаны пороги, заменен радиатор. Фильтра-масла менялись вовремя. Переоформление по ДИЯ.
авто технічно в належному стані, кузов без гнилі, салон збережений, стоїть нова зимова гума, новий акумулятор, замінено передні стійки , гранати, шарові, наконечники, вкладень не потребує!!! економна та не дорога в обслуговуванні, кому цікаво звертатися за номером, переоформлення присутнє!!!!
Авто в робочому стані. Витрата 8 літрів. Англійка (була з правим кермом). Решта телефону
Доброго дня продається ваз 2109 в хорошому стані! Есть нюанси с коробкою,вибиває 2-га передача Масло нове,мінялося місяць тому,новий ремінь,нові колонки Добрий вихлоп! Цінна 1000$
Продаємо гарне авто,на ходу,тихий двигун,нова запаска,магнітола,колонки,тонування.Є газове обладнання (газ не вписаний) Зроблено заміну нових запчастин .Титанові диски. Гаражне зберігання.Телефонуйте -05*********23.
авто на ходу треба поміняти главний тормозний циліндр прокатати діски передні бо криві трусить сильно пороги під заміну стоїть газ но не вписаний мотор недавно робився тілівізор переварений
Деталі за номиром тел. Авто заводиться но не на ходу
Машина на повному бойовому ходу по електриці все працює хороша музика стоїть все на ходу
Вклала в неї вже добре... Новий акумулятор, генератор, радіатор, подушки, стартер. Мотор після капіталки... Є на додачу центральний замок на 4 двері купила і не було часу встановити... скати 4 штуки трамплер, комутатор, вентилятор пічки, і є ще фарба біла з зачисткою та ґрунтовкою. Машина на ходу сів і поїхав... Страховка є до кінця року точно...
