- 180 тис. км
- Теофіполь
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто технічно в доброму стані має не виправлені сліди експлуатації можливий обмін з вашою доплатою! детальніше за телефоном
Продам авто технічно в доброму стані має не виправлені сліди експлуатації можливий обмін з вашою доплатою! детальніше за телефоном
Продам ВАЗ-2109 Авто на впевненому ходу, технічно повністю справне. Двигун працює рівно, не димить, їде добре. Масло та всі фільтри замінені 1000 км тому, додаткових вкладень по технічній частині не потребує. - Встановлене та вписане ГБО 2-го покоління -Люк -Передні сидіння від Volkswagen Passat – дуже комфортні -Економна в експлуатації По кузову є нюанси, тому ціна відповідає стану. Автомобіль кожного дня на ходу, сів і поїхав. За деталями телефонуйте або пишіть. Торг біля авто.
Всі деталі за номером телефону авто після кап ремонту
Авто в гарному стані. Все працює.
Продам свою 093 ,замінив прокладку піддона ,мастило двигуна elf10w40,фільтра масляний повітряний,палевний не встиг змінити вже куплений в багажнику лежить.Нові свічки ,свіжий тосол(4тисячі тому замінив)нові патрубки,повністю замінений ГРМ (помпа,ролик,ремінь).Новий ремень генератора.Перевірений генератор і стартер. Мкпп без нарікань,не гарчить,не хрустить.Підтікань немає. Замінені передні гальмівні колодки.Ходова в нормі.Але потрібно замінити втулки стабілізатора.Краби не варені ,не зірвані. Потрібно зробити розвал. По кузову ,дно, пороги,арки замовіленні . Є декілька рижиків.Стакани не варені. Салон чистий і охайний без колхозу.По максимуму скрутив панель майже не гремить. Продаю разом з машиною магнітола Pioneer, задні колонки Kicx. Доп.світло за решіткою радіатора.(типу фсо)
Авто в робочому стані 14000 км тому зроблено капіталку мотора, нова рульова рейка, новий радіатор. замінені ГРМ, помпа. Потребує уваги косметика, без ДТП. Торг біля капоту.
2006 рік в хорошому состоянії всі деталі по телефону мій номер Звати Олег
Продам або на запчастини Ваз 2109 Всі деталі по тел або в повідомлення
Продам власний автомобіль, експортна ваз 2109 балтика, фінська збірка, велюровий салон, люк, мотор 1,5, коробка 5 ступка, по ходовій частині без зауважень, по електриці все працює, встановленні лед лампи, на свої кошти і на свій вік авто в хорошому стані, проте роки беруть своє і є невеличкі нюанси по кузову, нічого критичного, кому може бути цікаво, можу показати детальніше, можливий адекватний торг на місці, можливе переоформлення
Пропоную власне авто, гарний стан, доглянене, всі розхідники замінювались вчасно. Не був у ДТП! В комплекті є зимова резина! Автомобіль на свої руки виглядає дуже гарно, не битий, не фарбований. Телефонуйте до власника, номер телефона на першому фото, усі деталі за телефоном, для реального покупця торг біля капота. Автомобіль знаходиться в с. Збруч Кам-Под р-ну.
Продаю авто на повному ходу, мотор масла не бере, КПП без зауважень, все обслужано вчасно, усі деталі за телефоном.
Не погане авто, переварана, оброблена, свіжо покрашена робилось для себе, перед зимою було замінене щеплення, рульові наконечники, ступічні підшипники, сайленблоки, ромашки, колодки, рейка відриставрована, нова вихлопна магістраль, гбо вписане в тех паспорт, встановлений електро бензо насос, встановлений новий карбюратор, працює чітко, що на газу що на бензині, встановлені передні електросклопідйомники та люк, більш детально за телефоном • +**********
Авто від першого власника кожного дня на ходу в гарному стані більше деталей по телефону
Продаю власне авто, по ходовій по мотору кпп нарікань немає, повністю ходова частина була перебрана рік тому гальмівна система також всі записи є, мотор масла не бере не димить встановлено гбо 2 покоління, також встановлена аудіо система сабуфер і колонки в круг, по кпп наріканнь немає не гарчить не вибиває. Реальному покупцю непоганий торг, по всім питанням дзвоніть пишіть;)
Продаю Ваз 21093 Експортний варіант Є люк та електро підйомники вікон Заводиться з пів тику що на гарячу шо на холодну є малі косметичні нюанси по кузову в салоні охайна Також є Комплект Штампів з резиною Та титани також з резиною Продаж тільки з переоформленням
Авто в справному стані, встановлено новий ремінь ГРМ, новий акумулятор. Є незначні нюанси по ходовій. Додам комплект змінних шин.
Продам машину на повному ходу сів і поїхав газу небачила чисто на бінзіні
Продам ВАЗ сів і пойіхав.Ярмолинці машина вся жива коробка з ВАЗ 2110 не воє не гуде.
Авто в нормальному стані поварена тільки потребує косметики по бажаню
