- 153 тис. км
- Кривий Ріг
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто, документи в порядку. Торг біля капоту. Телефонуйте, розповім все детальніше.
На ходу, сів і поїхав Передні склопідйомники Підігрів всіх сидінь Парктронік В ДТП не був
Продам своє авто Кожен день на ходу Газ/бензин Торг/обмін
Продаж тільки зі зняттям з обліку! Бензин / Газ вписаний. Треба заїхати на розвал, була заміна шарових , наконечників, втулок рульових ричагів та крабів. Два роки тому була перебрала коробка на запчастини СССР (нічого не вибивае). Тоді мінявся колінвал і півкільця, також зняв голову перемив водяні канали та замінив дві пробки блоку, головка була на дефектовці. Встановлений електро табло приборів, е скопідьомники та манітофон
Продам автомобиль в рабочем состоянии, как говорится сел поехал. По всем вопросам звоните на телефон, отвечу в любое время.
продам авто в доброму стані
Продаю ВАЗ 2109 газ бензин. Нова гума, новий стартер,фари,є якісь запчастини в багажніку. Пацанський вихлоп, круті БМВ-шні сідушки ,магнітола,музика. Є рижики на порогах (на швидкість не впливає) ходова,двигун при кучі ,коробка без нарікань акумулятор 2025 року. Стоїть електронасос на бензин.По роботі ,я вважаю що потрібно змінити бронєпровода і свічки (це 500-700 гривень) ,а так все чудово. Машина продається в м. Миколайові ,зв'язок з власником є контакт дам. Ціна як є з МАЛЕНЬКИМ ТОРГОМ ТОБТО 1000,1200,1350,1397 і.т.п доларів не пропонуйте не займайте мій час і свій. Машина коштує своїх грошей торг МІНІМАЛЬНИЙ на газ і свічки з проводами) .ПІДКРЕСЛЮЮ ТОРГ МІНІМАЛЬНИЙ в "срочному викупі ,я не нуждаюсь. Машина найде людину яка зрозуміє і візьме за цю ціну. Всім гарних продажів і придбань!!!! Не пишіть в ВАЙБЕР ,Я ЙОГО НЕ ЮАЧУ. ТЕЛЕГРАММ ,АБО ВАЦАП. ДЗВІНКИ З 09:00 ДО 17:00 Додаткові фото просіть,зроблю
Стан гарний газ вписаний 4 покоління.
Авто на ходу. Виконано зварювальні роботи. Необхідно ЛКП.
лада Ваз 2109 1.5 повністю на ходу Дзвоніть питайтесь
Автомобіль кожен день на ходу. Газ вписаний їде добре. Замінено: глушитель, обидві шарові, котушка запалювання, піддон. Стоїть центральний замок. По факту я третій власник так як попередній власник мав ще один автомобіль і він переоформлював цей на родича і паралельно продавав щоб його не забрали.За деталями дзвоніть, або пишіть в телеграм. Торг біля капоту
Автомобіль повністю зроблено. Заміна порогів, заміна кронштейнів кріплення задньої балки. Заміна гальмівної системи: колодки, циліндрики, трос ручника. Масло, фільтра, антифриз, замінено. Нові євро ручки. Нові зеркала. Нові уплотнітелі дверей, лобового та заднього скла.
Стоїть тривалий час Заїхала своїм ходом Резина норм Техпаспорт на мені переоформляться
Авто від власника,на ходу,заміна мастила та фільтрів відбувалась вчасно,в таксі не була,встановлена нова магнітола та колонки,також є комплект зимовой гуми разом з дисками
Продаю авто на повному ходу, мотор масла не бере, КПП без зауважень, все обслужано вчасно, усі деталі за телефоном.
Продам Ваз 2109 1992 року. Не гнила,має декілька нюансів по кузову.
На повному бойовому ходу. Двигун 1.6 (Каліна), Г/Б, кузов цілий повністю (проблема тільки в ЛКП), електробензонасос, електросклопідйомники, центральний замок, новий генератор, новий газовий редуктор, акум 72 свіжий, ходова перебрана (спереду все до останньої резинки, зад заміна підшипників, нові гранати), гальма (колодки по колу + робочі циліндри), в лінзах дорогі ЛЕДИ, карти дверей 2114, фаркоп, посилений багажник на даху, AUX, робив для себе. Причина продажу - придбав нове авто. В нагрузку віддам старий двигун (провернуло ремінь) та зимову гуму. Документи всі в порядку. Моливо переоформлення через ДІЮ
Продам ВАЗ 2109 «Балтика» 1997 року. Автомобіль у гарному стані, обслуговувався вчасно, масло мінялося кожні 8 тисяч, є два комплекти літньої резини.ГБО 2 покоління.Всі деталі по телефону.
