- 80 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам Авто в отличном состоянии, ремонта не требует, гаражное хранение, все вопросы по теланя
Продам Авто в отличном состоянии, ремонта не требует, гаражное хранение, все вопросы по теланя
Ваз 2109 2004 рік інжектор Машинка в ідеальному технічному стані,є газ витрата якого 9-11 літрів ,всі рідини від заміни до заміни,ніде нічого не крапає,замінено: лобове скло, комплект щеплення,гальмівні колодки,карданчик КПП ,сальник коленвала,шарова опора,рульовий наконечник,шрус лівий зовнішній,всюди нові пильники та нова рідина для шрусів,салон охайний,електрика вся справна,кузов має нюанси на свій вік,є фаркоп. Переоформлення без проблем,я власник по техпаспорту Цікавить обмін на приору,можливі і інші варіанти,ціна на обмін 1600$ можливо з доплатою в дві сторони) За машинку не соромно,всіх вдалих покупок та продажів .
Авто в непоганому стані двигун працює добре коробка в гарному стані ходова перебрана встановлений газ авто переоформляється солон чистий та охайний
2109, газ бензин кожного дня на ходу, двигун не димить, масла не бере є підкраси по кузову не гнила, пороги, стойки все живе розхід 8л
Продам ваз на ходу,технічно справна Довго стояла але все у нормі За більшою інформацією дзвоніть Без акб
Мотор після повної капіталки Салон добрий Не гнала Ходова добра Деталі за телефоном
Продається автомобіль ,в хорошому робочому стані.Зв детальною інформацією дзвоніть ,або пишіть .
Автомобіль на ходу, справний. Деталі за телефоном
Все працює, газ/бензин, з документами все в порядку. Авто в гарному стані на свої роки, машина готова до зими,сів і поїхав,
Автомобіль в гарному технічному стані. Капітальний ремонт двигуна в 2012 році. Машина перефарбована в 2013 році. В ДТП не була. В кузові гнилого металу не має.
Продам авто в доброму стані. Автомобіль повірений,пофарбований. Два місяці тому був відкапіталений двигун. Титанові диски,вже стоїть зимова гума.Встановлено газове обладнання,в техпаспорт не вписане. Телефонуйте питайте
Інжекторна дев'ятка останніх років випуску з реальним пробігом 134 тис. Другий власник, по техніці все добре, нічого ремонтувати по механічній часті не потрібно. По кузову є моменти, на фото видно. По салону є недоліки. Продається на зимовому комплекті резини. Продаж у Києві. Переоформлення обов'язково(Мрео, Дія).
Хороший технічний стан. Новий акумулятор. Газове обладнання оформлене.
Авто в сім'ї вже 26 років . Купувалися новою в 1996 році.Єкспортна з Угорщини пригнана. Рідна фарба "колір Майя" не быта не фарбована !!варити красити не треба !! На ремонт ніколи грошей не шкодували . З доп. стоїть гарна музика, защита ,кольчуга' . Затонована рік назад в нову плівку . Гума літня на 13 литих майже нова . Не думали продавати зовсім але доведеться так як купили нову . Машину любили і доглядали тому торгу немае . Машина сів поїхав і не думаеш що з нею щось трапиться через місяць ,рік и т.д. головне обслуговування . Дзвоніть приїжджайте дивіться, Ціна на зимовому комплекті коліс (крашені штампи на шипованому Gislaved, як новий) 2100край!
