- 125 тис. км
- Миргород
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Перша реєстрація , один власник з салону, в ДТП не була, рідний пробіг, новий акумулятор та гума
Перша реєстрація , один власник з салону, в ДТП не була, рідний пробіг, новий акумулятор та гума
Авто на повному ходу, газ бензин, газ вписаний в ТП ,нова резина, по електриці все працює , мотор та коробка без нарікань, по кузову є незначні сліди експлуатації на свої роки, торг присутній , я власник! переоформлення без проблем. За детальнішої інформації: ********** Сергій
Продаю власний автомобіль, яким володію понад 10 років. Машина купувалася для себе і весь цей час перебувала в одних дбайливих руках. Головна перевага цього авто — вчасне та якісне обслуговування. Усі розхідники, мастила та фільтри замінювалися строго за регламентом. Грошей на запчастини не шкодував, ставив тільки якісні деталі. Технічний стан: Двигун працює рівно, коробка передач перемикається плавно, ходова частина повністю обслужена і не потребує вкладень. Стан кузова та салону: Машина збережена, чистий та охайний салон, в автомобілі не курили. Документи: Я господар за техпаспортом. З документами повний порядок, будь-який вид переоформлення.два роки назад була капіталка Автомобіль повністю готовий до експлуатації за принципом «сів і поїхав». Новий власник буде задоволений надійністю цієї машини
Авто в технічно справному стані, заміна розходників вчасна, замінені передні-задні стойки, нове щеплення, нова літня резина, є косметичні нюанси. Продається у зв'язку з купівлею іншого авто. ТОРГ (розумний) біля капота
Машина на ходу сів поїхав…
Авто у гарному стані! Варте уваги! Багато було зроблено по ньому. Все працює відмінно. Кузов цілий і днище теж. Авто знешумлене В коло тоноване. Встановлена гарна музика. Зроблений фільтр салону. Є захист двигуна Фаркоп з розеткою. Лед лампи у фарах, задні ліхтарі теж лед. Взимку, 2000 км тому зроблено капітальний ремонт двигуна. ГБО вписане в тех. паспорт. Чудово їде як на газу так і на бензині. На 14 дисках і резині, в комплекті є зимова теж 14 на дисках. По колу дискові гальма на спорт супортах. Я власник майже 3 роки. Переоформлення без проблем. Можливий мінімальний торг біля капоту.
Автомобіль у сім'ї з 2010 року. За цей час замінена передня балка, днище кузова, косинки лобового скла (2018 рік) - найпроблемніші місця на дев'ятках. ,монтажний блок нового зразка,запалювання електронне (встановлювалося на експорт на Англію).Запалювання-комутатор-котушки-мозки і все-заводиться на будь-якому морозі. Є запасні комутатори та "мозки". Встановлена ??торпедо з Опеля, сидіння бмв-е34 спорт, сигналізація двостороння двоканальна, дверні картки з експорту, магнітола Піонер з дистанційним пультом, доп.лед ліхтар заднього ходу, протитуманки та дод. фари. Олії заливались лише фінські "Нестле", машина на антифризі. Гума у ??відмінному стані. Машина останні роки не експлуатувалася - короткі поїздки містом. Усі дод. питання за телефоном. присутній нормальний торг реальному покупцю.Заміна АКБ в листопаді цього року.
ВАЗ 2109 мотор 1.6 коробка свіжа міняв рік тому пофарбована зварена по ходовій робити нічого не треба салон норм гума зима витрата на бензині 8.5 на газу 10
Авто кожен день на ходу Повністю поварине дно Замінено щеплення 3 тис.км тому тоді і замінено масло в коробці 1 тис.км тому замінено масло масла і фільтра Віддам зимову гуму в хорошому слютані Музика присутня є блютуз Тільки переоформлення Страховка дійсна Більш детально по телефону
Продаю свою дев'ятку. Авто не бите. По машині були такі роботи зроблені: - замінена рульова рейка - замінені всі стійки - поставлені нові фари передні - замінені задні гальмівні циліндри з колодками За автомобілем слідкував. Я її власник. За іншими питаннями телефонуйте..
Автомобіль в доброму стані
Авто в гарному стані. Питань по технічному стану та кузову немає. Мотор після капіталки проїхав 70 тисяч. Встановлен інжектор
Не фарбований автомобіль, гарний стан.(скло все рідне, включно з лобовим) пороги, днище в ідеальному стані, варити чи фарбувати не потрібно, хороша гума на титанах, двигун коробка ходовка без зауважнь. після ТО. Загалом стан гарний на свої роки. Переоформлення чи доручення без проблем. Можливий пригон. Телефонуйте.
Продам ВАЗ 2109, доглянуте авто Після капремонту пробіг 61 970 км. Двигун 1.3, працює добре, без нарікань. Встановлене ГБО, вписане в техпаспорт. Машина добре їде як на бензині, так і на газу. По кузову варити чи фарбувати не потрібно. Резина в хорошому стані. Авто на ходу, вкладень не потребує — сів і поїхав. Будь-яке переоформлення.
Продам Ваз 2109 , поваряна, газ/бенз , електро стеклоподйомніки , сігналізация , машина сів поїхав , музика грає , печка дує , ДВС 1.5 КПП, 5ступка нету второй, стартер, рулевая рейка, стойки, резина новая
Авто в нормальному робочому стані,по електриці все працює, резина перед хароша,задня 50/50 ,відсутня страховка, детальніше по телефону!!!
