- 280 тис. км
- Зміїв
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошем состоянии Все расходники менялись торг у капота
Машина в хорошем состоянии Все расходники менялись торг у капота
Машина в дуже хорошому стані,ходова перебрана,кузов повністю цілий та не варений,по електриці все працює,має 2 ключа,та закривається з пульта, стоять хороші євро ручки, салон гарний і акуратний, машина вся обезшумлена, 15 років була в одних руках, продаж тільки з переоформленням, є ще багато що розказати телефонуйте…
Титаны.рез.зима.то5тыс.назад
Авто в доброму стані електро скло підіймачі зеркало заднього виду багато функційне з відеореєстратором та камерою заднього виду сидіння водія стоїть з електрорегулюванням кому цікаво телефонуйте
Продам автомобіль в непоганому стані, фільтра замінені масло також, за додатковою інформацією писати в особисті або у Viber +**********
2109 • Панель від Опеля • Музика • Тонування в круг • Титани R14 • Кому цікаво деталі, дзвоніть або пишіть на телеграм за номером
Машина в нормальному робочому стані, передні гальмівні колодки нові, нова гума всі 4 зима, акумулятор в нормі, мотор працює відмінно не димить не троїть, салон в нормі. Торг.
Лада 2109 довге крило 1995 рік 1.3 карбюратор Сигналізація Авто магнітола з блютуз Пробіг 30 000 км Повне переоформлення На повному бойовому ходу У дуже хорошому стані Двигун працює відмінно Коробка 5-ступка працює відмінно По електриці так само все працює Перебирався і налаштовувався карбюратор, працює відмінно Я часто не на зв'язку, тому пишіть або тут, або у вотсап
ВАЗ 2109 з документами, обов'язкове переоформлення Газ/бенз 1,5 По двигуну без нюансів. По кузову є дрібні нюанси, але без гнилі та критичних проблем. Машина жива, дно та силові елементи в хорошому стані. Є запаска, домкрат Віддам багато запчастин З усіх питань пишіть/дзвоніть
находу газ бензин
Авто в хорошому технічному стані, вкладень не потребує. По машині оновлене все навісне обладнання, всі системи переглянуті та обслужені. Замінені всі рідини. Встановлено нове лобове скло, новий датчик рівня палива в баку. Свіжа гума на колесах. Мотор працює відмінно, без сторонніх звуків, їде добре. Кузов поварений, не гнилий, по днищу та проблемних місцях усе зроблено. Також встановлений новий акумулятор з гарантією. Автомобіль доглянутий та готовий до експлуатації.
Машина в хорошому стані. По кузову все добре не гнила. Деталі по телефону. Торг. Звонити по номеру на фото.
продам дiвятку,мотор 1.3 газ-бензiн,клапана вже негне,весной поставлено нове ГБО не вписане,ГРМ помпа ролiк та тосол,масло нове в робочьом станi,е невелiкi нюанси по. лако красочному покритiю,нада трохi прикласти рукi по покразцi,i.коробка 5 ступка без нарiкань.мотор робить без питань,тiкi при заводki пускае дим потiм без нарiкань не сапунить i бездиму.ходова без нарiкань,тормоза покругку новi ручнiк працюе.машина робилася щоб ?здила жiнка.негнила варилясь 3рокi назад.есть трещiна на лобовом стiклi.стартер новый, вiдам новi вiтровiкi, пласмаскi на зад. аркi.на даний час авто кожного дня на ходу,дискi r14 резина сто?ть зима, якщо Ви хочете ?здити,а некрутить запрошую на огляд,Але е i 800$,це Ваш вибiр.крутить Чи ?здить,написав все як е.е питаня звонiть
Авто в хорошому стані двигун після кап ремонту їде добре підвіска не стукає машина не гнила за деталями дзвоніть пишіть
Продам Ваз 2109 у гарному станi, сiла i забула
Машина їздить кожен день. У мене вона з 2013 роком, езжу кожен день в будь-яку погоду! По кузову і техніці в бойової готовності, є звичайно і нюанси рижики незначна коррозія, надо прикласти руки ( на фото все видно). Два комплекта гуми зима/лето на дисках і у відмінному стані, тоновані в круг якісної керамічною плівкою (150$ в 2021 році) не вицвіте! Пічка жарит солідно. Стопи нові, на сидіннях накидки з алькантари, під накидками порвані рідні сідушки (задній диван цілий), коричневий весь салон, низька панель. Двигун без нюансів, масло не жере, коробка теж без проблем. Свіжая страховка, два ключа. Якщо тобі потрібна жига на кожен день, що б не ковирятись з нею з ранку до вечора - це твій варіант! Торг не цікавий обмін теж!!! Додаткові фото можу скинути на вайбер чи вотсап, пишіть.
Потрібно змінити ігольчатий підшипник 5-й передачі і можна їздити, французький експорт, деталі по телефону.
Продаю ВАЗ 2109,в дуже хорошому стані,кожен день на ходу,сів поїхав,40000 грн+договірна,все детально по номеру телефону ********** або у приватні повідомлення
