- 150 тис. км
- Запоріжжя
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
За деталями
За деталями
Автомобіль у гарному бойовому стані сів і поїхав нічого робити не потрібно.Два комплекта дисків з резиною зима літо титани і звичайні диски.Резина в гарному стані як зимова так і літня як нова.В комплекті з автомобілем відам запасний мотор повністю справний.З документами все впорядну переоформляється без проблем. На всі інші питання телефонуйте буду розповідать.
Авто повністю на ходу. П'ятиступка. Газ вписаний. Страховки немає! Днище без дірок. Розвал зроблено. Новий ковролін на весь салон. Сидіння в ідеальному стані від Skoda Octavia A5. Стоїть центральний замок і сигналізація, але потрібен електрик. Фари з ксеноном. Нове зчеплення, радіатор, термостат, патрубки, передні амортизатори, акумулятор, вихлопна. Олію в коробці поміняли. Тільки повне переоформлення, і тільки через diia!!! Знаходиться в смт Радушне. Абсолютно без Торгу.
кожен день на ходу, капіталка двигуна рік тому, ходова норм, проблема поліз лак капот, дах, на свої роки машина бойова.,инжектор, газ 2 покоління
ідеал ідеальний
Продам авто, документи в порядку. Торг біля капоту. Телефонуйте, розповім все детальніше.
На ходу, сів і поїхав Передні склопідйомники Підігрів всіх сидінь Парктронік В ДТП не був
Продам своє авто Кожен день на ходу Газ/бензин Торг/обмін
Продаж тільки зі зняттям з обліку! Бензин / Газ вписаний. Треба заїхати на розвал, була заміна шарових , наконечників, втулок рульових ричагів та крабів. Два роки тому була перебрала коробка на запчастини СССР (нічого не вибивае). Тоді мінявся колінвал і півкільця, також зняв голову перемив водяні канали та замінив дві пробки блоку, головка була на дефектовці. Встановлений електро табло приборів, е скопідьомники та манітофон
Продам автомобиль в рабочем состоянии, как говорится сел поехал. По всем вопросам звоните на телефон, отвечу в любое время.
продам авто в доброму стані
Продаю ВАЗ 2109 газ бензин. Нова гума, новий стартер,фари,є якісь запчастини в багажніку. Пацанський вихлоп, круті БМВ-шні сідушки ,магнітола,музика. Є рижики на порогах (на швидкість не впливає) ходова,двигун при кучі ,коробка без нарікань акумулятор 2025 року. Стоїть електронасос на бензин.По роботі ,я вважаю що потрібно змінити бронєпровода і свічки (це 500-700 гривень) ,а так все чудово. Машина продається в м. Миколайові ,зв'язок з власником є контакт дам. Ціна як є з МАЛЕНЬКИМ ТОРГОМ ТОБТО 1000,1200,1350,1397 і.т.п доларів не пропонуйте не займайте мій час і свій. Машина коштує своїх грошей торг МІНІМАЛЬНИЙ на газ і свічки з проводами) .ПІДКРЕСЛЮЮ ТОРГ МІНІМАЛЬНИЙ в "срочному викупі ,я не нуждаюсь. Машина найде людину яка зрозуміє і візьме за цю ціну. Всім гарних продажів і придбань!!!! Не пишіть в ВАЙБЕР ,Я ЙОГО НЕ ЮАЧУ. ТЕЛЕГРАММ ,АБО ВАЦАП. ДЗВІНКИ З 09:00 ДО 17:00 Додаткові фото просіть,зроблю
Стан гарний газ вписаний 4 покоління.
Авто на ходу. Виконано зварювальні роботи. Необхідно ЛКП.
