- 50 тис. км
- Прилуки
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
У продажі Ваз 21093,доглянута ,досить добре збережена ,пробіг рідний! По кузову ціла-купи тримається,має оброблене дно ,порогицілі,фарбованих і підкласів немає ,має рижик на передній водійській двері(на фото видно)має де не де незначні потертості. Салон збережений,не затертий По Кпп-питань немає , Вікна всі рідні . Стоїть сигналка+2 ключі Масло,фільтра поміняні,тормозна антифриз замінив Гума ціла,заводиться без проблем,по суті в живому стані Торг звичайно є По документах все в порядку. Машинка знаходиться у Львові.
Ваз 21093 газ бензин. Газ вписаний в тп. Мотор 1.5... кпп 5ст... ходовка збита, не гремить... паливна магістраль нова... мотор масло не бере... антифриз новий...лобовуха ціла... фаркоп...
Хорошая машина, газ/бензин, передний привод.
Продам Авто в отличном состоянии, ремонта не требует, гаражное хранение, все вопросы по теланя
Ваз 2109 2004 рік інжектор Машинка в ідеальному технічному стані,є газ витрата якого 9-11 літрів ,всі рідини від заміни до заміни,ніде нічого не крапає,замінено: лобове скло, комплект щеплення,гальмівні колодки,карданчик КПП ,сальник коленвала,шарова опора,рульовий наконечник,шрус лівий зовнішній,всюди нові пильники та нова рідина для шрусів,салон охайний,електрика вся справна,кузов має нюанси на свій вік,є фаркоп. Переоформлення без проблем,я власник по техпаспорту Цікавить обмін на приору,можливі і інші варіанти,ціна на обмін 1600$ можливо з доплатою в дві сторони) За машинку не соромно,всіх вдалих покупок та продажів .
Авто в непоганому стані двигун працює добре коробка в гарному стані ходова перебрана встановлений газ авто переоформляється солон чистий та охайний
2109, газ бензин кожного дня на ходу, двигун не димить, масла не бере є підкраси по кузову не гнила, пороги, стойки все живе розхід 8л
Продам ваз на ходу,технічно справна Довго стояла але все у нормі За більшою інформацією дзвоніть Без акб
Мотор після повної капіталки Салон добрий Не гнала Ходова добра Деталі за телефоном
Продається автомобіль ,в хорошому робочому стані.Зв детальною інформацією дзвоніть ,або пишіть .
Автомобіль на ходу, справний. Деталі за телефоном
Все працює, газ/бензин, з документами все в порядку. Авто в гарному стані на свої роки, машина готова до зими,сів і поїхав,
