- 81 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Лада Балтика 1997р.замінений новий редуктор, новий акумулятор, незначні підкраси по кузову,хороша акустика, вписаний газ в техпаспорт, дискові тормоза. Деталі за тел Микола.
Лада Балтика 1997р.замінений новий редуктор, новий акумулятор, незначні підкраси по кузову,хороша акустика, вписаний газ в техпаспорт, дискові тормоза. Деталі за тел Микола.
Доброго дня продаю можливиь торг газ бинзин всі питання ваьбир потилифону дзвоніть **********
Стан авто середній потрібно подивитися до куліси і трошки масло підберає газ вписаний
Авто в гарному стані
Продам свій доглянутий автомобіль, любой вид переоформление, стан ходу сів поїхав, більш детальніше за телефон Пробег 150т Торг у капота
машина в хорошому стані мотор 1.6 інжектор пятиступка коробка оригінальний пробіг є вмонтований комп'ютер детальніше по телефоні
машина на повному ходу, деталі по тел
Продам авто в хорошому стани ходова хороша мотор добрий
Продав авто, у гарному стані красити варити не потрібно, заводиця що на газу та і на бензині, резина зима отлічна,не торохтить,не гримить, по мотору вопросів нема, по коробкі потрібно замінити вижимний для кращої їзди
Продам девяточку. Авто в чудовому стані. Більш інформації по телефону.
Продаю власне авто.В дтп не було. Все справне.Зимова резина з дисками додається.Салон збережений,не прокурений.Деталі по телефону.
Авто в хорошому збереженому стані, деталі по телефону , резина літня нова , також є 2 зимових
гор дзвоніть на цей номер
Авто 2 власник , машина помальована !!!додається мотор і коробка! Власник батько дзвоніть після 18 години за номером ********** !!!
продаю ваз 2109 в гарному стані мінялися масла фільтра акб вакумнік датчики антіфріза, дросельної заслонки, датчик холостого хода резина в гарному стані новий радіатор і заміна атнтифризу новий стартер нове щеплення всі остальні питання по телефону (обмін не більше2500)
Продам ВАЗ 2109 у хорошому стані. Продаж тільки з переоформленням, машина на мені. Є відео огляд, пишіть, телефонуйте у вайбер скину.
Гарна машина. Технічно справна, по кузову є моменти але не критичні. Пробіг не скручений!!! Їде м'якенько, заводиться легко. З документами порядок, продаю з переоформленням.
