- 200 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто в хорошем состоянии Сел и уехал Ходовка двигатель коробка без проблем Дно целое Доп. вопросы по телефону
Продам авто в хорошем состоянии Сел и уехал Ходовка двигатель коробка без проблем Дно целое Доп. вопросы по телефону
Продам ВАЗ 2109 1.5 газ/бензин .З документами повний порядок.Автомобіль повністю їздовий , по двигуну ходовій без нарікань . Дійсний страховий поліс. З авто йде в комплекті доволі багато запчастин , літня гума на титанових дисках . Для більш детальною інформацією звертайтеся за номером
Машина на повному бойовому ходу по електриці все працює хороша музика стоїть все на ходу
Продам авто в хорошому стані всі питання за телефоном
авто в нормальному робочому стані страховка дісна газ вписаний оформленя будь яке цікавит обмін питаня в смс або звінок торг
Для років стан нормальний, авто робоче, на ходу, невиправлені сліди використання на кузові. Авто після капремонту двигуна і ходової
Продам ваз 2100 на ходу стан машини на фото, за подробицями в ЛС
2109 2004 року на 4 газу газ вписаний в тп варить та красить не потрібно мотор, коропка та ходова супер по електриці все світе та вмикається центральній замок сигналізація сенсорна магнітола салон чистий та охайний переоформлення
обміняю на уаз бортовий в нормальному робочому стані.можливий торг
Вклала в неї вже добре... Новий акумулятор, генератор, радіатор, подушки, стартер. Мотор після капіталки... Є на додачу центральний замок на 4 двері купила і не було часу встановити... скати 4 штуки трамплер, комутатор, вентилятор пічки, і є ще фарба біла з зачисткою та ґрунтовкою. Машина на ходу сів і поїхав... Страховка є до кінця року точно...
Ціна-договірна Автомобіль в гарному стані, не брав участі в ДТП. По всім питанням бажано звертатись через: вайбер, телеграмм, електронна пошта.
Ваз 2109 на ходу, бензин газ (4 покоління),електричні склопідйомники
На ходу газ бенз состояние 9/10
Хорошая машина, газ/бензин, передний привод.
Продається автомобіль ,в хорошому робочому стані.Зв детальною інформацією дзвоніть ,або пишіть .
Автомобіль на ходу, справний. Деталі за телефоном
Автомобіль в гарному технічному стані. Капітальний ремонт двигуна в 2012 році. Машина перефарбована в 2013 році. В ДТП не була. В кузові гнилого металу не має.
Продам свою дівітіну) вхороші руки . Стоїть нова помпа ролік ремень . Акумулятор,нові шруси 4 ,резина літня є зимова2021р ! Стоїть газ 2 поколіня новий редуктор. Нові вис оковольтні провода .( На свічки)
