- 112 тис. км
- Голованівськ
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в непоганому стані двигун працює добре коробка в гарному стані ходова перебрана встановлений газ авто переоформляється солон чистий та охайний
Авто в непоганому стані двигун працює добре коробка в гарному стані ходова перебрана встановлений газ авто переоформляється солон чистий та охайний
Продам ваз на ходу,технічно справна Довго стояла але все у нормі За більшою інформацією дзвоніть Без акб
Газ-бензин вписаний! З додатковими питаннями звертайтеся за номером
продам свою машину, минулого літа повністю перекрашена, поварена,мотор, коробка після капіталу пройшла 45к, ходова перебрана, якісне світло,музика, сабвуфер торг біля капоту в розумних межах, робити нічого не потрібно, вкладень не жалілось, стоїть газ,
Автомобіль в хорошому робочому стані. Не гнилий. Мотор працює рівненько, не димить. Коробка 5 ступка, гарно переключає. Є деякі дрібниці які ще потрібно доробити. Продаю тільки з переоформленням і без акумулятора. Детальніше пишіть або дзвоніть.
Власник.Деталі за телефоном.
Авто на ходу кожен день. Є незначні проблеми з ЛКП. За більшою інформацією теоефонуйте. Торг біля капоту.
Автівка варта уваги, повністю відремонтована,щодня на колесах.
продам дiвятку,мотор 1.3 газ-бензiн,клапана вже негне,весной поставлено нове ГБО не вписане,ГРМ помпа ролiк та тосол,масло нове в робочьом станi,е невелiкi нюанси по. лако красочному покритiю,нада трохi прикласти рукi по покразцi,i.коробка 5 ступка без нарiкань.мотор робить без питань,тiкi при заводki пускае дим потiм без нарiкань не сапунить i бездиму.ходова без нарiкань,тормоза покругку новi ручнiк працюе.машина робилася щоб ?здила жiнка.негнила варилясь 3рокi назад.есть трещiна на лобовом стiклi.стартер новый, вiдам новi вiтровiкi, пласмаскi на зад. аркi.на даний час авто кожного дня на ходу,дискi r14 резина сто?ть зима, якщо Ви хочете ?здити,а некрутить запрошую на огляд,Але е i 800$,це Ваш вибiр.крутить Чи ?здить,написав все як е.е питаня звонiть
Потрібно змінити ігольчатий підшипник 5-й передачі і можна їздити, французький експорт, деталі по телефону.
Пр ваз 2109 я власник мотор коробка ходова без нарікань варить красить непотрибно авто не убите дет за телефоном
Продаю ваз 2109 1989 р випуску Двигун 1.5 П?яти ступеняиста коробка передач Поставив Новий Стартер,акумулятор По ходовій вопросів нема Система газ/бензин (не вписаний) Є проблеми с кузовом Торг Авто у справному стані По двигуну вопросів нема
Машина в гарному стані, салон доглянутий, мотор 1.5, газ/бензин (газ вписаний). Машина переоформляється. Треба підфарбувати в деяких місцях. Можливий невеликий торг. Інші питання за номером телефону 06********71
Продам жигуль на впевненому ходу з оформленням. Мотор працює відмінно. Коробка без проблем. Електрика працює. Ходова в нормі. Решта питань по телефону
