- 383 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
Є газ пропан.
Є газ пропан.
Автомобиль на бойовому ходу є нюанси по кузову.
Є деякі нюанси.Всі питання за номером телефону.Знаходиться авто в селі Корчин.
Продам ВАЗ 2108 Двигун порядок-інжектор Газ вписаний Фаркоп є Кпп порядок Ходова зроблена в тому місяцв Машина в повному ходу! По лакофарбовим все видно на фото ! Питань по машині немає-все ок!
інжекторна на ходу кожного дня сів поїхав переоформляється торг на кофе
Ваз 2108 на повному ходу сів поїхав є мілкі косметичні нуанси, газ бензин , газ вписан , будь який вид переоформлення,а так опелівська панель, сидіння з бехи , 1.5 , центральний замок, лінзи все електрика в робочому стані новий генератор, новий акб по сварочним роботам тільки арка, днище ціле , можливий обмін, пропонуйте варіанти, дякую за приділену увагу ) справжньому покупцеві готов скинути.
Машина заводиться в їде є моменти по кузову Але не значні Нове лобове Не димить, масла не бере ні грамма Переписується
Продам ваз 21083 экспортный .инжекторный .на газу .газ вписан в техпаспорт.новый генератор .новый глушитель .электростеклопадемники.продажа только с переоформлением.
продається ваз 2108 в хорошому стані не гнелий розхід пального 5 літрів на 100 км повний інжектор фірми Бош пригнана з Швеції експортний варіант двигун в ідеальному стані нічого міняти не потрібно зимова резина на колесах ходова в ідеальному стані сів і поїхав
Провам 2108. ходова зроблена, гниль відсутня, дно ціле без корозії. тормоза зроблені в круг. датчики замінені. 1.5 інжектор. 5ти ступка. сидіння з е46. музика, віброю уложена. центральний замок. стекло підйомники. продаж терміновий. за таку чіну можливо ланоса гнилого тільки купити хіба що. реальному покупцю торг. з повним переоформленням.
Продам авто ВАЗ 2108 у чудовому стані. Вкладень не потребує. Дно якісно оброблено. Два комплекти дисків з резиною (зима/літо). Встановлене газове обладнання та вписане у техпаспорт. По документам все добре - будь яке оформлення. Усі питання за телефоном.
Машина добра їде дуже добре,їде на газу та бензині,газ не вписаний але ще є час вписати,страховки немає,треба міняти задня праве колесо,але вона їде і не подає ознак що колесо погане
