- 98 тис. км
- Чернівці
- Не вказано
- Не вказано
Продам ВАЗ 2108 в чудовому стані нова зимова гума,новий АКБ,нове масло,свічки,броні провода,новий головний блок управління, і ще багато чого замінено!!!!тел.**********
Автомобіль у хорошому стані,технічно справний
Продам ВАЗ 2108, мотор тільки після ремонту, заводиться з пів оберту, має дефекти по кузову( передня частина)
Продам \" ласточку\" . Авто в хорошому стані. Сів поїхав. Чудова машина. По кузову є невеликі нюанси, а саме рижики. Дно оброблене. Проводка нова. Пороги не гнилі. З документами повний порядок. Можна з переоформленням. Без торгу.
мотор в отличном состоянии
авто на полном боевом ходу без вложений мотор работает хорошо ходовка не гремит резина хорошая аккумулятор новый гас вписан в техпаспорт и сигнализация в фарах стоят линзы с ксеноном
Зроблений двигун, змінені всі росхідники. Шумована, стоїть добра музика. Всі деталі за телефоном.
Авто на ходу Есть ньюансы по кузову Работает и на газу и на бензине Доп.фото скину на Вайбер или телеграмм Номер: Есть ньюанс с проводкой,включаешь габариты-крутит стартер,либо что-то отсырело или дело в релюшке
Сімейне авто у нормальному робочому стані; заміна оливи та фільтрів проводилась вчасно, є нюанси по кузову, колеса - зима, літо; торг присутній.
Продам, ВАЗ 2108,екс бельгійка, с ДВС 1,3,не бита, не фарбована ,в гарному стані.Кузов поварений,обезшумлений,ходова вся нова, мастила та ремені поміняні. ДВС масла не бере. КПП не вибиває. Нова зимова резина,віддам і літо. Торг біля капоту,інші питання по телефону.
Продам ВАЗ 2108 після ДТП. До ДТП автомобіль був у хорошому технічному стані, робився для себе. До ДТП виконано: - капітальний ремонт двигуна; - ремонт коробки передач; - замінено стійки та амортизатори; - вкладено багато коштів у ходову частину. Авто після ДТП, продається повністю або на запчастини. Двигун, КПП та багато вузлів у хорошому стані. Чудовий варіант для відновлення або розборки. Більше фото за потреби. Ціна: 500 дол. Телефон: 06******76
Ваз 2108 мотор 1.3, є переоформлення. Цікавить обмін
Продаю своє авто,дуже багато всього було замінено,довго писати(можете глянути відео).Авто на мені, переїстрація через мрео або через дія. По всім питанням дзвоніть/пишить(якщо абонент "не абонент" пишить в вацап)
Звоніть на номер 2108 на бойовому ходу,цілком або на розбор,мотор після свіжого кап ремонту,масла не бере,нагрузок не бачив,бодро їде,гбо 2 поколенія,по ходовій нічого не шумить не гупає,дно переваряне,стоять діски огонь,не биті не коцані,якщо зацікавило звоніть питайте,також можна обмін,торг вмістний
