- 100 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
авто у гарному стані є газ сигналізація нові колеса новий акумулятор
авто у гарному стані є газ сигналізація нові колеса новий акумулятор
все по телефону
Ваз 2108 на повному ходу сів поїхав є мілкі косметичні нуанси, газ бензин , газ вписан , будь який вид переоформлення,а так опелівська панель, сидіння з бехи , 1.5 , центральний замок, лінзи все електрика в робочому стані новий генератор, новий акб по сварочним роботам тільки арка, днище ціле , можливий обмін, пропонуйте варіанти, дякую за приділену увагу ) справжньому покупцеві готов скинути.
Техническое состояние хорошее. Двигатель перебрал 1000 км назад. Есть моменты по верным картам. Вопросы по телефону
Машина заводиться в їде є моменти по кузову Але не значні Нове лобове Не димить, масла не бере ні грамма Переписується
продам надійний власний автомобіль,авто в тому році розбиралось повністю.поварена і покрашена на совість.мотор зроблений ,не димить та масла не бере.ходова теж без нарікань.елетросклопідйомники поацюють.люк не тече.стоїть хоро ше світло та музика.резина на ідеальному комлекті.готове до будь яких перевірок.кому потрібне надійне обслужане авто то це саме той варіант за ці кошти.можливий обмін
Авто в гарному технічному стані,нова резина
продам ваз, на ходу, ходова в нормі, мотор масла не бере, не гнила, газ вписаний.
В авто поміняно багато чого . Стоїть інший мотор 1.5. Літня резина майже нова, зимова на дисках також майже нова. Новий акумулятор. Нові передні і задні колодки ,нові барабани задні, поміняне щеплення, нова вихлопна система, новий трамблер, бензонасос, радіатор пічки. . Дзвоніть все розкажу по телефону.
Мотор у відмінному стані, після не значного дтп. Салон від Ваз 2115, нові подушки двигуна, нова прокладка піддона, новий бензонасос. Ніде не тече, працює рівно без нарікань. Додаткові питання по телефону. Торг реальному покупцю біля машини.
авто в чудовому стані мотор робить добре масла не бере ходова в нормі салон добрий резина нова на тітанах дзвоніть розповім більше
Стан автомобіля дуже добрий. Об'єм двигуна 1.5. В машині є: сигналізація, люк, провотуманки, диски, фаркоп. Не гнила. Не ударена, в аварії не була. Длиннокрилка. Робити нічого не треба. Сів та поїхав!)
Продам власний доглянутий автомобіль, повністю на ходу, встановлено ГБО 1 покоління. Європейська збірка, висока панель. Деталі за телефоном.
Авто в гарному стані сів поїхав вся інформація по телефону Сергій
Продам своє авто в технічно ісправному стані. Двигун працює добре, ходова частина не стукає. Газ вписаний.Центральний замок, електросклопідйомники.торг.
Продам авто, для більш детальної інформації писати в чат або телефонувати після 16:00
