- 260 тис. км
- Ужгород
- Бензин, 1.29 л.
- Ручна / Механіка
Авто було на зберіганні в гаражі, продається разом з комплектом літньої та зимової гуми. Детальніше по дзвінку. Прохання після 20 00 не турбувати
Авто було на зберіганні в гаражі, продається разом з комплектом літньої та зимової гуми. Детальніше по дзвінку. Прохання після 20 00 не турбувати
ВАЗ 2108, об'єм 1.3 куб., 5 ступенчата, 1990 року випуск, червоний колір, пробіг 76 тис.км., нова резина, новий акумулятор, новий бензонасос і піч обігріву, генератор після капремонту. Бензин. Ціна 1.3 тис.у.о. або гривні в еквіваленті. Із-за хвороби не експлуатую 3 роки. Телефон ********** Павло
Авто на повному бойовому ходу. Двигун, коробка, проводка в хорошому стані. Підгнила ляда. Є номер господаря. По ходовій питань нема. Цікавить обмін без моєї доплати. Варити не потрібно. Диски R15
Авто варто уваги. Мотор масла не бере і без жодного втручання. Стоїть свіже ГБО. Резина ідеал що літо, що зима на дисках. Фаркоп, люк,сигналізація. Заклеєна вперше дорогою плівкою. Залита, без жодної іржі. В авто весь ЗАВОДСЬКИЙ пластилін на місці. Новий акумулятор. Обмін тільки з моєю доплатою на водний мотоцикл, мотоцикл, квадроцикл, не КИТАЙСКИЙ!!!
Авто в хорошому стані , поміняний стартер ,генератор , акум по ходовій частині все добре , дно поварене карнізи нові , зимова резина , хороша музика в додачу є фаркоп. Детальніше по телефону.
Продам авто в хорошому стані сів поїхав всі питання по телефону
авто на повному ходу, газ/бензин по двигуну та ходовій все добре ,замінені стійки по кругу, ремінь ролик,помпа,свічі,масло,фільтра,пічка.деталі за тел.
Володію авто 5 років. Питання по телефону. Реальному покупцеві хороший торг. Замінена ГБЦ від ваз 2115.
На ходу, технічно в хорошому робочому стані. Газ вписаний. Ходова повністю перебрана, на мотор і коробку нарікань немає. Масло замінювалось, фільтри також. Вся додаткова інформація по телефону
На даний момент авто не на ходу. Відсутній трамблер. Продаж самовивозом. Зараз авто на літній гумі з титановими дисками+ додається комплект майже нової зимової гуми на залізних дисках. При доукомплектуванні авто працює добре.
Машина в оригіналі,двигун ще не робився,кузов повністю рідний не варився,дніще в гарному стані,на новій резині, дуже мало іздив
продаж авто
Автомобіль в хорошому стані.Гаражне збереження.Все працює.Вся інформація по телефону.
Продам гарну економну машинку,на ходу кожного дня,по ходові частині все зроблено, замінено радіатор охолодження, двигун в доброму стані,не димить,не сапунить, масла не бере,поварене і оброблене дно,по електриці все працює, стоїть ГБО 2покоління вписане в тех паспорт, музика,є поверхневі питання по кузові не суттєві а так машина на повному бойовому ходу сів і поїхав
Кабріолет
