- 86 тис. км
- Галич
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Повністю справна, готова до повсякденної їзди. Газ присутній, не вписаний. Дуже гарний стан кузова. Резина хороша.
Авто в доброму робочому стані.По ходовці і двигуну,петань нема.З нового,задня балка,стойки,передні прожини,радиатор,стартер редукторний,клапана,направляючі,сальники клапанов,ГРМ,багато чого іньшого.Коробка п'ятиступка.
Робочий стан, працює газ/бензин. Газ вписаний, кузов весь живий. Документи в нормі, дзвоніть, запитуйте. Невеликий торг. Можливий рівний обмін на таврію.
Машина була в одних руках понад 20 років, придбав її місяць тому назад. Продаж у зв‘язку з переїздом, потрібні кошти. По машині встиг зробити наступне: - Заміна грм - Заміна помпи - Новий бензонасос - Новий радіатор пічки - Нові свічки та високовольтні провода - Нова топливна магістраль Машина на повному ходу, є ще багато деталей, що не встиг поставити (новий задній ліхтар, усіляки релє і тд.) Робив машину для себе. Реальному покупцю - не великий торг
Капітальний ремонт двигуна (30 тис. км назад) та коробки передач (30 тис. км назад). Капітальний ремонт карбюратора Солекс, рідний. Ходова частина без проблем. Не стукає, не гуркоче. Зчеплення мінялося 35 тис. тому. З електрикою все працює, все світиться, пічка робоча, обігрів заднього скла, запальничка, магнітола, динаміки. газ другого покоління, вписаний в ТП. Новий газовий редуктор, новий бензонасос, вакуум гальм, радіатор. Блок запобіжників євро. тільки переоформлення. Торг можливий. Одеса два стовпи
Продам Ваз -2108.Остальні питання по телефону.
Машина в нормальному стані, на повному ходу, технічно все відмінно. Двигун не димить, мастило не їсть, КПП у хорошому стані, все вмикається без хрусту. Акумулятор новий, гума зимова відмінна, стоїть хороша музика.
Двигун чудовий, поршні з проточкою, кпп 5-ти ступка, зручні седіння, є алюмінієвий багажник, переоформлення. Авто знаходиться в Боярці.
продам ВАЗ 2108 1991 рік в .авто в одного власника 10 років.є недоліки по дні автомобіля авто на ходу.Три роки тому куплявся новий карбюратор.деталі по тел.Можливий невеликий торг.Продаж тільки з переоформленням.Знаходиться у м.Мостиська
Машина на ходу, сів поїхав, по кузову нюанси мінімальні, машина на газу і бензині, всі питання в особисті повідомлення, або по телефону. машина може переоформлятись.
Машина добра їде дуже добре,їде на газу та бензині,газ не вписаний але ще є час вписати,страховки немає,треба міняти задня праве колесо,але вона їде і не подає ознак що колесо погане
Продаю експорту Ваз 2108 на 1.3 моторі з люком і спойлером на багажнику. Авто в гарному стані не глина пороги і дно ціле . Стоїть електробензонасос хто знає він кращий ніж механічний . Була заміне вся передня підвіска, замінено щеплення вилку щеплення також масло в коробці. Стоїть хороша музика , електростіклопідйомники,. Авто сів поїхав Переоформляється Обов'язково
