- 58 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Нова акума, катушка, передні тормоза... Сів поїхав)
Продам або обміняю ваз 2108 Машина вимагає замінити трубки бензобака, Машина не нова є моменти Було підварено днище пороги цілі Якщо цікаво телефонуйте пишіть! Мотор 1.5 не димить масло не їсть КПП 5ст не вибиває не гуде Обмін цікавить на ваз 01-06-07 пропонуйте
Продам авто робити нічого не потрібно все зроблено змінено стан сіл і поїхав без вкладень нове доно задні лонжерони стійки всі 4 опори наконечники кульові підшибники в коло нові півося кпп після кап ремонту перебрано все електрика встановлено 2х контурне запалювання генератор валео 170 ампер стартер після ремонту лінзи 3 дюйми туманки прямоток гальма перезні диски суппорта та колодки задні колодки також нові магістралі рейка після ремонту кермо 10ка опель сидіння новий радіатор нові подушки двигуна нові патрубки частина силіконових Новий термостат нові пороги підсилювачі порогів нове лобове шуміння. У коло вібро. І тепло ізоляцією нове масло в кпп та моторі
інжекторна на ходу кожного дня сів поїхав переоформляється торг на кофе
Авто повністю на ходу. Усі поломки усувались в короткі терміни, так як авто було потрібне в щоденному використанні. Як на свій вік, авто в хорошому стані. З документами все в порядку, можливий будь який вид переоформлення. Для додаткової інформації дзвоніть
в доброму стані,1.5 інжектор, п'ятиступка,газ 2 покоління (обслуговуваний), масло, свічки замінені,по електриці все добре, також є задній парктронік.
Авто в хорошем состоянии, все вопросы по телефону
1.5, мех 5, газ бензин, маг, акустика, диски, потрібно почистити карбюратор, и купити новый акум,можливий торг!
Авто в гарному стані, після капремонту пройшло 3 тисячі кілометрів. Страховий полюс зроблений 05.12.22 року. Деталі по телефону.
Продам авто, повністю на ходу! Поміняні світлодіодні фари. Легкосплавні диски R14 + зимова гума. Ціна 1100$. Торг. Телефонувати за номером Юрій.
Автомобіль в гарному стані, грошей вкладено багато.
Авто в чудовому стані без рижиків повністю обслужена сів поїхав. Кожен день у використанні . Продаю бо купую нову машину. Є комплект зимових коліс на дисках
Автомобіль на повному ходу сів поїхав , ( нові свічки , нові патрубки на антифриз новий антифриз, нові шланги на паливо , стоїть газ повністю функціонує , новий фільтр воздушний ,замінено мастило ,почищений та перебраний карбюратор ) , резина нормальна .Ходовка не гупає.Свіжо перефарбована та замовілена.
авто в хорошем состоянии на ходу. сел и поехал
Авто пригнане з Бельгії у 1995 році. У Бельгії їздила жінка, в Україну прибула у 95-році, їздила раз у рік як то кажуть на Пасху у село і назад у гараж, стояла у сухому гаражі, дуже ексклюзивний стан, авто на ходу все живе все працює!!! Немає жодної корозії все дуже збережено) цікавий автомобіль хто колекціонує щось такого типу дуже буде цікаво!
