- 300 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам автомобіль в нормальному технічному стані деталі за телефоном
Мотор ідеал, ходова не стукає, кузов не гнилий. Документи в порядку, все інше при огляді авто...
Авто без капитала уложения
Авто в хорошому стані на ходу! Ходова перебрана Мотор після капіталу 1.3 Коробка 5- Ступка Не гнила .
Авто на повному ходу, газ-бензин, поварена, потребує косметики. Мотор-коробка без підтікань, 5-ступка, не димить, масла не бере. Детальніше по телефону.
Продаю машину авто в робочому стані а так все на ходу багато чого помінялось Новий акумулятор І стоїть нове щеплення стоїть новий карбюратор Багато чого ще Поміняно
Машина в хорошому стані, я власник тому тільки переоформлення Мотор, 1.3 карбюратор, по мотору було замінено деяку електрику, прокладку коллектора, карбюратор почищенний, свічки, бронепровода нові, відрегульовані клапана, поміняне моторне масло з фільтром, новий бензонасос, термостат, тосол новий, з охолодженням проблем взагалі ніяких немає, стабільні 90 градусів По кузову тільки 1 нюанс, капот потребує малярних робіт, решта все в ідеалі, ні одного рижика, по арках, дну, порогах немає, машина фарбована 6 років тому По ходовій, обслужені тільки рульові наконечники після чого було зроблено схід розвал, тормоза задні повністю обслужені, новий тормозний бачок, і нова тормозна рідина, все решта в задовільному стані, нічого не гупає не гримить З косметики, замінено фари на нові стокові, в які встановлено лед лампи, світять добре Ковані диски ВСМПО фантазія, які гарно підходять для цієї машини, руль momo Також в машині встановлено сабвуфер, на 900 ватт в піку, процессорна магнітола, підсилювач на фронт, проводку робив сам, запобіжники все встановлено на тверду пятірку з цим всім «добром» ціна буде більше Салон екслюзивний бірюзового кольору, експорт на німеччину, стан на 4/5, де не де дирка в сідушці, не критично, враховуйте вік машини Коробка не вибиває Торг адекватному покупцю, за копійки продавати не збираюсь, продавати не спішу Пишіть, звоніть, якщо ше залишились якісь питання) тілько купив страховий поліс
Мотор1.5 16v стойки газ-масло Sachs всі!!!!!
ВАЗ 2108 з газом, по ходовій все добре, авто заводиться та їде, потребує заміни глушника
ВАЗ 2108, 1992 р. Germany. 1.5 карбюратор, опорні підшипники СС 20,вихлопна система паук 4,2,1, нова, спортивна коробка передач 5-ст (коротка), блокіровка перед. приводу (гребе одразу 2 колеса), електропідсил. руля (серворуль МОМО),, сидіння перед. SEAT LEON 2008 р., ходова оригінал тюнінг поліуретани +пильники на гранати), нові бліни +зад., перед. колодки), мінікомп'ютер, нові свічі, дроти, акум.,) генератор, стартер зроблені, катушка BOSH,, довгокрила,сигн, центр. замок. ... Масло Liqvi molly, півсинтетика, в коробці також /, нове поміняне..., антіфріз, тормозуха - нові. Поправка масло в двигун MANNOL, GERMANY, SEMISYNTETUK. посилена захист піддона картера та двигуна, подушки двигуна замінені. Фірмові, дорогі діски. комутатор BOSH, Магнітола PIONEER, знамениті дельфінчики.
Ваз 2108 ,1991 року 1,3л ,120.0000 км пробіг ,на ходу ,зроблена капіталка двигуна ,масла не бере ,електросклопідіймачі ,потребує ремонту кузова (частково). Подробиці по телефону.
Центральні замки сигналізація
Продам надійне авто — ВАЗ 2108 Можливо під виплату, але не на великий термін. Ідеальний варіант як перше авто або для щоденних поїздок — економне, просте і дешеве в обслуговуванні. Технічний стан: З моменту останнього ремонту повністю обслужена технічна частина: замінені всі необхідні розхідники перевірена ходова обслужений двигун авто на впевненому ходу, сів і поїхав Їде рівно, не тягне в сторону, мотор працює стабільно. По кузову: є незначні сліди експлуатації (видно на фото) авто не нове, але живе і міцне Салон: * простий, акуратний * все необхідне є Українська реєстрація, документи в порядку Великий плюс: * дуже економна по паливу * дешеві запчастини * ідеальна для міста або як “робоча конячка” Авто привертає увагу і викликає симпатію — чесна машина за свої гроші. Якщо шукаєш недороге і надійне авто — це саме той варіант. Пиши/дзвони — домовимось, покажу в будь-який час!
На ходу всі питання за телефоном
Машина обслужена, сів і поїхав. Володимир
Дзвонити писати на вайбер
